#مهسا_امینی

طراح ارشد بازی Marvel’s Avengers به استودیوی ناتی داگ برگشت

شان اسکایگ نویسندگی و کارگردانی Uncharted The Lost Legacy را بر عهده داشته است

طراح ارشد بازی Marvel’s Avengers به استودیوی ناتی داگ برگشت مریم خواجوی ۰ ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ اخبار بازی
شان اسکایگ

شان اسکایگ (Shaun Escayg)، نویسنده و طراح ارشد بازی Marvel’s Avengers، ساخته‌ی استودیوی کریستال داینامیک در حساب توییتر خود اعلام کرد که به استودیوی سابق خود، ناتی داگ برگشته است.

اسکایگ علاوه بر انیماتوری در بازی The Last of Us و Uncharted 4، نویسندگی و کارگردانی بازی Uncharted: The Lost Legacy را بر عهده داشته است. هر چند که او هنوز در مورد پروژه‌ای که در این استودیو قصد کار کردن بر روی آن را دارد حرفی نزده اما توضیحات حساب توییترش می‌توان حدس زد که در مقام نویسنده و کارگردان، روی توسعه‌ی یک بازی در ناتی‌داگ مشغول است.  بعد از اسکایگ ناتی داگ هم این خبر را منتشر کرد و گفت که قرار است با کمک هم کارهای بی‌نظیری انجام دهند.

جدایی اسکایگ کمتر از یک سال از عرضه‌ی بازی Marvel’s Avengers و فروش کم‌تر از حد انتظار این عنوان اتفاق افتاده است. همین موضوع نگرانی طرفداران را به همراه داشت که این کارگردان و نویسنده اطمینان داد که بازی انتقام جویان مارول در دست افراد قابل اعتمادی است. علیرغم محبوبیتی که بخش داستانی و نقش اصلی این بازی، Kamala Khan دریافت کردند، بازی از مشکلات فنی زیادی رنج می‌برد به طوری که در بعضی مواقع تجربه‌ی آن دشوار و آزاردهنده کرده می‌شد.

با توجه به اینکه طی شایعات، هر روز به تعداد پروژه‌های ناتی داگ اضافه می‌شود، حدس زدن اینکه این استودیو و اسکایگ بر روی چه پروژه‌ای با هم همکاری خواهند داشت، بسیار دشوار است.

اوایل امسال بود که استودیوی ناتی داگ در توییت خود، به دنبال پر کردن لیستی از ده‌ها موقعیت جدید بود. به گفته‌ی نیل دراکمن (Neil Druckmann) افراد استخدامی جدید شانس کار کردن بر روی یک پروژه‌ی جدید و جذاب که البته اطلاعاتی از آن منتشر نشده را پیدا خواهند. با توجه به این لیست، تا حدودی می‌شد پروژه‌هایی که این استودیو مد نظر دارد را حدس زد که شامل یک بازی آنلاین، نسخه سوم و ریمیک The Last of Us می‌شدند.

تنها موضوعی که رسما توسط دراکمن تایید شد، کنسل شدن نسخه جدید بازی Uncharted بوده است. این کارگردان در سال ۲۰۱۶ گفت که ناتی داگ دیگر بر روی نسخه‌ی جدیدی از سری Uncharted کار نخواهد کرد اما با تحویل دادن این آی پی به یک استودیوی جدید هم مخالف نیست. با وجود همه‌ی این موارد بازگشت اسکایگ می‌تواند امید جدیدی را برای این فرنچایز و طرفدارانش به همراه داشته باشد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا