#مهسا_امینی

روند ساخت فصل اول ?…What If با وجود بحران کرونا ادامه دارد

استفان فرانک: افرادی فوق‌العاده مستعد و پرشور در تیم حضور دارند

روند ساخت فصل اول ?…What If

استفان فرانک در بخشی از مصاحبه‌ی جدید خود اعلام کرد روند ساخت فصل اول ?…What If با وجود بحران جهانی کرونا ادامه دارد.

با اجرای طرح قرنطینه‌ی خانگی در بسیاری از کشورهای جهان، بازیگران و دست‌اندرکاران نمی‌توانند در محل کار یا سر صحنه‌ی فیلمبرداری حاضر شوند. به همین دلیل، استودیوها تقریبا تمامی پروژه‌های خود را به‌طور موقت تعطیل کرده‌اند تا شرایط به حالت عادی بازگردد. در این میان، روند ساخت تعداد انگشت شماری از فیلم‌ها یا سریال‌ها ادامه دارد که برای مثال می‌توان به Infinite اشاره کرد. از آن‌جایی که این فیلم در مرحله‌ی تدوین قرار داشته، دست‌اندرکاران به‌صورت دورکاری پروژه را پیش می‌برند. اینطور که به نظر می‌رسد، یکی از پروژه‌های استودیوی مارول هم شرایط تقریبا مشابهی با جدیدترین ساخته‌ی آنتوان فوکوآ (Antoine Fuqua) دارد.

استفان فرانک (Stephan Franck) در بخشی از گفتگوی خود با وب سایت Newsarama اعلام کرد روند ساخت فصل اول ?…What If همچنان ادامه دارد. او که به عنوان انیماتور ارشد روی این پروژه کار می‌کند، جزئیات بیشتری را به اشتراک نگذاشت و تنها گفت افرادی فوق‌العاده مستعد و پرشور در تیم حضور دارند:

در روزهای عادی کارهایم را بین استودیوی خانگی و استودیوی دیزنی تقسیم می‌کنم اما حالا مجبور هستم تمام کارها را از خانه انجام دهم. با توجه به چیزهایی که از نقاط مختلف شهر شنیده‌ام، تیم‌های انیمیشن توانسته‌اند بدون هیچ گونه خطری از خانه‌هایشان روند ساخت سریال‌های انیمیشنی را پیش ببرند.

باید به استودیوها بابت فراهم کردن شرایط دورکاری با چنین سرعتی تبریک گفت. چون همه چیز طی چند روز اتفاق افتاد. در ضمن، شنیده‌ام برخی از پروژه‌ها که فاصله‌ی زیادی با زمان پخش دارند به‌طور موقت تعطیل شده‌اند. به هر حال، تعداد قابل‌توجهی از فعالان حوزه‌ی انیمیشن همچنان به کار خود ادامه می‌دهند و بابت این موضوع همگی ممنون هستیم.

تمامی سریال‌هایی که استودیوی مارول روی آن‌ها کار می‌کند، به خط داستانی اصلی ارتباط دارند اما ?…What If یک استثنا محسوب می‌شود. این محصول قرار است نسخه‌ی متفاوتی از فیلم‌های دنیای سینمایی را به تصویر بکشد. برای مثال، در قسمت اول خواهیم دید که مامور کارتر به جای استیو راجرز سُرم ابرسرباز را دریافت کرده و تبدیل به کاپیتان کارتر می‌شود. فصل اول ۱۰ قسمت داشته و هر قسمت روی داستانی متفاوت تمرکز دارد. در ضمن، بازیگران دنیای سینمایی از جمله کریس همسورث (Chris Hemsworth) و هایلی اتول (Hayley Atwell) وظیفه‌ی صداپیشگی شخصیت‌های خود را بر عهده دارند.

تا به این لحظه تاریخ دقیق پخش فصل اول ?…What If مشخص نشده و تنها می‌دانیم این سریال در تابستان سال آینده‌ی میلادی از سرویس دیزنی پلاس پخش خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا