تماشا کنید: تیزر تبلیغاتی جدید بازی Spider-Man 2

انتشار بازی در پاییز پیش‌رو

شرکت سونی به تازگی یک تیزر تبلیغاتی جدید و کوتاه از بازی Spider-Man 2 را در شبکه ESPN پخش کرده که به عرضه بازی در پاییز پیش‌رو اشاره می‌کند.

به دنبال موفقیت بازی مرد عنکبوتی که در سال ۲۰۱۸ میلادی راهی بازار شد، همان‌طور که انتظار می‌رفت، بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی به توسعه دنباله این مجموعه چراغ سبز نشان داد و طبق معمول، استودیوی نامدار اینسامنیاک گیمز وظیفه توسعه بازی را برعهده گرفت.

این بازی که تحت عنوان Marvel’s Spider-Man 2 شناخته می‌شود، برای نخستین بار در جریان مراسم شوکیس پلی استیشن در سال ۲۰۲۱ میلادی به نمایش گذاشته شد. بعد از این معرفی مختصر، تیم سازنده در سکوت خبری به توسعه بازی پرداخت و تا به امروز اطلاعات چندانی از داستان و گیم‌پلی آن در دسترس نیست.

در حالی که تا به امروز شایعه‌های مختلفی در خصوص احتمال تاخیر در عرضه بازی مرد عنکبوتی ۲ به گوش رسیده، اما شرکت سونی همچنان به عرضه بازی در پاییز سال جاری میلادی تاکید می‌کند. در همین راستا، به نظر می‌رسد که این کمپانی روند بازاریابی بازی را به طور محدود آغاز کرده و باید منتظر نمایش تیزرهای تبلیغاتی بیشتری از بازی باشیم.

طبق گزارش یکی از کاربران انجمن ردیت، به نظر می‌رسد که به تازگی یک تیزر تبلیغاتی و لایو اکشن از بازی مرد عنکبوتی ۲ در شبکه ESPN کشور استرالیا پخش شده است. این ویدیو جزئیات چندانی از بازی ارائه نمی‌دهد، اما در انتهای آن به انتشار بازی در بهار سال ۲۰۲۳ میلادی اشاره شده است.

با توجه به اینکه استرالیا در نیم‌کره جنوبی زمین قرار دارد، فصل بهار این کشور از ماه سپتامبر آغاز شده و تا ماه نوامبر ادامه دارد. بر این اساس، در واقع تیزر تبلیغاتی بازی به عرضه بازی در پاییز پیش‌رو برای کاربران آمریکایی، اروپایی و آسیایی تاکید می‌کند که این مورد با ادعاهای قبلی بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی مطابقت دارد.

بازی مرد عنکبوتی ۲ به طور انحصاری برای کنسول پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد. ناگفته نماند که چند روز پیش یوری لوونتال، بازیگر نقش مرد عنکبوتی یا همان پیتر پارکر، درباره این اثر خاطرنشان کرده بود که استودیوی اینسامنیاک گیمز روی عرضه عناوین خود در زمان مقرر حساسیت زیادی دارد و بازی بدون شک در پاییز سال ۲۰۲۳ میلادی منتشر خواهد شد.

یوری لوونتال در این زمینه توضیح می‌دهد:

هنوز یک سری از کارها ناتمام مانده‌اند. در هر حال، این یک بازی بسیار بزرگ و عظیمی است و به همین خاطر، همچنان یک سری از کارها باقی مانده است. من مطمئن هستم که اینسامنیاک گیمز روی تاریخ انتشار بازی خود به شدن حساس بوده و این عنوان را سر زمان مقرر به دست هواداران می‌رساند.

من نمی‌توانم بیش از این در خصوص بازی توضیح دهم، اما فقط می‌گویم که این بازی به معنای واقعی کلمه بی‌نظیر است. من بی‌صبرانه منتظر هستم که بازیکنان به تجربه آن بپردازند. اطلاع دارم که در بازی قبلی کارهای بزرگی انجام داده‌اید و در بازی بعدی نیز مسئولیت بیشتری روی دوش شما خواهد بود.

در میان این گفته‌ها، بهتر است بدانید که استودیوی اینسامنیاک گیمز در حال حاضر روی ساخت یک بازی مارول دیگر به نام ولورین فعالیت می‌کند. همان‌طور که از نام بازی است، این عنوان مارول روی شخصیت ولورین تمرکز دارد که به چنگال‌های آدامانتیومی خود معروف بوده و قرار است داستان حماسی بی‌نظیری را برای هواداران روایت کند. شرکت سونی هنوز تاریخی برای عرضه بازی مشخص نکرده است. البته، بر اساس برخی گزارش‌ها، به نظر می‌رسد این استودیوی روی توسعه چندین بازی با محوریت ابرقهرمان ولورین مشغول به کار است. داده است. 

در پایان این خبر، دیدگاه شما در رابطه با پخش تیزر تبلیغاتی جدید بازی Spider-Man 2 در تلویزیون و آغاز روند بازاریابی چیست؟ به نظر شما، آیا به‌زودی شاهد نمایش جدید و انتشار جزئیات بیشتر از این عنوان مورد انتظار خواهیم بود؟ شما چه انتظارهایی از این بازی دارید؟ فراموش نکنید که نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه سرگرمی به اشتراک بگذارید.

4 4 آراء
امتیاز مطلب

guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا