منتظر سری کمیک جدیدی بر اساس شخصیت Hawkeye باشید

سری Hawkeye: Freefall روایت‌گر ماجراهای جدید کماندار مشهور مارول خواهد بود

شخصیت Hawkeye

شرکت مارول با انتشار یک ویدیو، از انتشار کمیکی جدید با محوریت شخصیت Hawkeye خبر داد.

«کلینت بارتون» که با لقب Hawkeye شهرت دارد، یکی از معروف‌ترین شخصیت‌های کمیک‌های مارول به شمار می‌آید که در دنیای سینمایی مارول هم یکی از اعضای انتقام جویان است. حال شرکت مارول اعلام کرده که روی کمیک جدیدی بر اساس این شخصیت با نام Hawkeye: Freefall کار می‌کند و در این باره یک کلیپ هم منتشر کرده است.

نویسندگی و طراحی این سری جدید به ترتیب بر عهده‌ی Matthew Rosenberg و Otto Schmidt خواهد بود. داستان این سری کمیک، رویارویی کلینت بارتون با خلافکاری قدرتمند به نام The Hood را به تصویر خواهد کشید. البته این تنها مشکل شخصیت Hawkeye نخواهد بود و فردی ناشناس با هویت گذشته‌ی بارتون یعنی Ronin در نیویورک پرسه می‌زند. توضیحات بیشتر داستان به این شرح است:

The Hood به خیابان‌های نیویورک بازگشته است تا تشکیلات جنایتکاری خود را دوباره راه بیاندازد. در همان زمان یک مبارز جدید وارد درگیری می‌شود که از هویت گذشته‌ی کلینت بارتون یعنی Ronin استفاده می‌کند و این باور را به متحدانش می‌دهد که او همان شورشی خشن است. آیا Hawkeye و Ronin واقعا اهداف متقابلی دارند یا صرفا Parker Robbins تازه به دوران رسیده دشمن مشترکشان است؟

 شماره‌ی اول این سری از فردا در دسترس خواهد بود. به جز این کامیک، یک سریال هم بر اساس شخصیت کلینت بارتون در MCU برای سرویس استریم دیزنی‌ پلاس در حال ساخت است. پخش این سریال برای پاییز سال ۲۰۲۱ میلادی برنامه‌ریزی شده است و «جرمی رنر» باری دیگر نقش خود را در آن تکرار خواهد کرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا