مارول فعلا برنامه‌ای برای ساخت فیلم اختصاصی هالک ندارد

مارک رافلو مذاکره برای حضور در سریال She-Hulk را تایید کرد

فیلم اختصاصی هالک

با توجه به حرف‌هایی که مارک رافلو در مصاحبه‌ی جدید خود زده، طرفداران به این زودی‌ها قادر به تماشای فیلم اختصاصی هالک نخواهند بود.

اگر فیلم The Incredible Hulk با نقش‌آفرینی ادوارد نورتون (Edward Norton) را نادیده بگیریم، می‌توان گفت شخصیت هالک در دنیای سینمایی مارول هیچ فیلم اختصاصی نداشته است. این موضوع را باید به پای اختلاف بین مارول و یونیورسال پیکچرز نوشت؛ مارول در سال ۲۰۰۵ میلادی امتیاز ساخت فیلم‌های سینمایی بر اساس غول سبز رنگ را به‌دست آورد اما امتیاز انتشار همچنان در دست یونیورسال قرار دارد. بدین ترتیب، مارول تنها می‌تواند از بروس بنر در فیلم‌های گروهی یا فیلم‌های اختصاصی دیگر ابرقهرمانان استفاده کند.

اگر به یاد داشته باشید، هالک در فیلم Thor: Ragnarok کنترل کامل جسم را به دست گرفته بود و خبری از بروس بنر نبود. عکس این شرایط در Avengers: Infinity War رخ داد. هالک از اینکه حکم وسیله را برای بروس داشته باشد، خسته شده بود و نمی‌خواست به او کمک کند. پس از این اتفاقات، بروس تصمیم گرفت اختلاف موجود میان خودش و هالک را یکبار برای همیشه حل کند که نتیجه‌ی آن، ترکیب ذهن بروس و جسم هالک بود. انتظار می‌رفت با به پایان رسیدن این قوس شخصیتی، مارول تمرکز خود را روی ساخت یک فیلم اختصاصی بر اساس هالک بگذارد اما به نظر می‌رسد یکی از موفق‌ترین استودیوهای هالیوود فعلا چنین برنامه‌ای ندارد.

مارک رافلو (Mark Ruffalo) بازیگر نقش هالک چندی پیش مصاحبه‌ای را با وب سایت Variety انجام داد. این هنرپیشه‌ی آمریکایی در بخشی از گفتگو به وضعیت غول سبز رنگ در دنیای مارول پرداخت و گفت فعلا برنامه‌ای برای ساخت فیلم اختصاصی هالک یا حضور این ابرقهرمان در دیگر آثار سینمایی وجود ندارد. البته رافلو در ادامه‌ی صحبت‌های خود شایعه‌های مذاکره‌اش برای حضور در اقتباس تلویزیونی هالک-دخت را تایید کرد:

صحبت‌هایی برای حضور بروس بنر/هالک در سریال She-Hulk انجام شده است. اگر مذاکره نتیجه‌ی خوبی داشته باشد، واقعا هیجان‌انگیز خواهد بود. در حال حاضر، تنها گزینه‌ی روی میز همین است.

عده‌ای از طرفداران امیدوار بودند غول سبز رنگ را در فیلم Thor: Love and Thunder ملاقات کنند اما با توجه به بخش پایانی صحبت‌های مارک رافلو، نباید منتظر چنین اتفاقی باشیم. البته اتخاذ این تصمیم از سوی مارول به دو دلیل چندان هم غیرقابل‌پیش‌بینی نبود؛ دلیل اول اینکه ثور در پایان Avengers: Endgame تصمیم گرفت به همراه محافظان کهکشان سیاره‌ی زمین را ترک کند، در حالی که هالک در کنار دیگر انتقامجویان ماند؛ دلیل دوم و پایانی هم اینکه شخصیت‌های زیادی در Thor: Love and Thunder حضور دارند و اضافه کردن هالک می‌توانست نویسندگان را در اختصاص زمان مناسب به هر یک از آن‌ها با مشکل مواجه کند.

بازیگر فیلم Shutter Island در بخش دیگری از مصاحبه‌ی خود توضیحاتی را درباره‌ی پذیرش نقش بروس بنر/هالک ارائه داد. او در ابتدا تمایلی نداشت به عنوان بروس بنر جلوی دوربین برود اما نهایتا جاس ویدون (Joss Whedon) و رابرت داونی جونیور (Robert Downey Jr) موفق شدند نظر او را در این باره تغییر دهند:

سعی کردم آن‌ها را از انتخاب من برای نقش بروس بنر/هالک منصرف کنم. به آن‌ها گفتم: «مطمئن نیستم که بازیگر مناسبی برای این نقش باشم. تا حالا چنین نقشی را ایفا نکرده‌ام.» با این حال، جاس و رابرت مرا متقاعد کردند که توانایی‌اش را دارم. آن زمان ترسیده بودم. واقعا ترسیده بودم. همچنان هم می‌ترسم.

جنبه‌ی تکنولوژیکی این نقش باعث شده ایفای آن، کار بسیار سختی باشد. همیشه هم در انجام دادنش با سختی مواجه می‌شوم اما شعار من این است که باید ترس را به دوست خودت تبدیل کنی. در نتیجه، باید به جاهایی بروی که از بودن در آنجا می‌ترسی یا فکر می‌کنی در آنجا به چالش کشیده می‌شوی.

تا به این لحظه تنها ساخت سریال She-Hulk تایید شده است و غیر از این، اطلاعات دیگری در دسترس نیست. حتی نمی‌دانیم چه کسی نقش اصلی را بر عهده دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا