آیا جانکارلو اسپوزیتو در سریال Loki حضور خواهد داشت؟

تصمیم عجیب وعاقلانه بازیگر جنگ ستارگان

آیا جانکارلو اسپوزیتو در سریال Loki حضور خواهد داشت؟ سید مصطفی نخلی ۰ ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ مارول
جانکارلو اسپوزیتو در سریال Loki

همان‌طور که دنیای سینمایی مارول به گسترش بیشتر مولتی‌ورس خود ادامه می‌دهد، مارول استودیوز (Marvel Studios) مثل همیشه مشغول انتخاب بازیگران درجه یک و مطلوبی است که بتواند از آن‌ها در فیلم‌های آینده سینمایی مارول استفاده کند، اکنون نیز به نظر می‌رسد ممکن است جانکارلو اسپوزیتو در سریال Loki هنرنمایی کند.

بیش از دو سال است که توجه مارول استودیوز به جانکارلو اسپوزیتو (Giancarlo Esposito)، اجرا کننده نقش ماف گیدئون (Moff Gideon) در جهان جنگ ستارگان (Star Wars) جلب و این بازیگر به یکی از هدف‌های اصلی مارول برای اضافه کردن او به لیست بازیگرانش تبدیل شده است. به‌علاوه اسپوزیتو هم به‌شدت مشتاق است که با این استودیو همکاری کند و به‌نظر می‌رسد مارول نقش‌های بزرگ و مناسبی برای این بازیگر در دنیای سینمایی مارول در نظر گرفته است. به‌تازگی اسپوزیتو تایید کرده که با تیم مارول ملاقاتی داشته است و به او ایفای نقش پروفسور ایکس (Professor X) یا مگنتو (Magneto) از مردان ایکس (X-Men) را پیشنهاد داده‌اند. همچنین اخیرا این بازیگر اعلام کرد که مدت‌ها پیش اولین ملاقات خود را با مارول برای اجرای نقشی قوی اما کوچک انجام داده است.

همان‌طور که می‌دانید اسپوزیتو در سریال The Mandalorian و The Boys ایفای نقش کرده است و کارنامه درخشانی در زمینه بازی کردن در سریال‌های مختلف دارد. این بازیگر ماهر فاش کرد که قبلا با مارول استودیوز درباره ایفای نقشی در سریال تلویزیونی که به‌نظر می‌رسد لوکی (Loki) بوده باشد، صحبت کرده است. او بازگو می‌کند که این نقش تلویزیونی را برای دستیابی به نقشی بهتر در دنیای سینمایی مارول رد کرد و این موضوع ما را به‌یاد بندیکت کامبربچ (Benedict Cumberbatch) میاندازد که ایفای نقش Malekith را در فیلم Thor: The Dark World رد کرد تا بتواند شخصیت بهتری را در دنیای مارول بازی کند، در نهایت هم توانست نقش دکتر استرنج (Doctor Strange) را بدست بیاورد.

با این حال ارتباط بین اسپوزیتو و مارول به‌خوبی پیش می‌رود و این استودیو در تلاش است که بهترین نقش ممکن را برای این بازیگر پیدا کند. این‌طور که پیداست مارول برنامه‌هایی برای مردان ایکس در سال‌های آینده دارد و نقش مگنیتو یا پروفسور ایکس می‌توانند انتخاب‌های مناسبی برای اسپوزیتو باشند.

به‌نظر شما اگر جانکارلو اسپوزیتو در سریال Loki بازی می‌کرد چه نقشی را برعهده می‌گرفت؟ آیا این بازیگر می‌تواند نقشی در دنیای سینمایی مارول بدست آورد؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا