برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

مارول سرانجام تئوری طرفداران درباره مرد مورچه‌‌ای را تایید کرد

پس از سال‌ها گمانه زنی

مارول سرانجام تئوری طرفداران درباره مرد مورچه‌‌ای را تایید کرد ۴ ۲۴ شهریور ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
قابلیت غول پیکر شدن مرد مورچه‌ای

استودیو مارول سرانجام به سال‌ها گمانه زنی پایان داد و تئوری طرفداران درباره قابلیت غول پیکر شدن مرد مورچه‌ای را تایید کرد.

مرد مورچه‌ای یکی از ابرقهرمانان حاضر در دنیای سینمایی مارول (Marvel Cinematic Universe) است. علی‌رغم اسمی که برایش انتخاب شده، نه تنها می‌تواند خود را بسیار کوچک کند بلکه قادر است با استفاده از ذرات پایم غول پیکر شود. قابلیت غول پیکر شدن دفعات مختلفی به کمک اسکات لنگ آمده که برای مثال می‌توان به Avengers Endgame اشاره کرد.

اسکات لنگ در Ant-Man and The Wasp: Quantumania از کتاب خود با نام Look Out For The Little Guy رونمایی کرد. نکته جالب اینجا است که کتاب مزبور واقعی بوده و حالا در دسترس علاقه مندان قرار دارد. همچنین بخشی از کتاب به پرسش‌ها پیرامون این ابرقهرمان اختصاص داشته و از قضا، تئوری طرفداران پیرامون قابلیت غول پیکر شدن مرد مورچه‌ای را تایید می‌کند:

با توجه به چیزی که من تجربه کردم، کاربرِ غول قابلیت غول پیکر شدن، مرد مورچه‌ای یا وسپ، باید واقعاً مراقب باشد. به دلایل مختلفی روی بدن انسان تاثیر منفی می‌گذارد. حداقل برای من که اینطور است. یکی از دلایل این است که فشار زیادی به سیستم عصبی وارد می‌کند.

اسکات لنگ در پاسخ به یکی دیگر از پرسش‌های درباره محدودیت غول پیکر شدن گفت:

راستش را بخواهید، از آن سوال‌هایی است که متنفر هستم از هنک پایم بپرسم چون همه چیز را به چشم یک انتقاد می‌بیند: اوه، حالا این اندازه غول پیکر شدن برایت کافی نیست؟ اصلاً چرا می‌خواهی غول پیکرتر از این شوی؟

مرد مورچه‌ای در بخشی از کتاب خود فاش می‌کند قادر است خود را به اندازه ساختمان امپایر استیت دربیاورد (۴۴۳ متر ارتفاع دارد). متاسفانه مشخص نیست اسکات لنگ شوخی کرده یا کاملاً جدی گفت؛ زیرا تا به امروز در هیچ کدام از فیلم‌ها به این اندازه غول پیکر نشده است. در ضمن، او در یکی از پاسخ‌ها صریحاً تایید کرده وسپ هم می‌تواند خود را غول پیکر کند. احتمالاً چنین اتفاقی را در فیلم‌های آینده شاهد خواهیم بود.

اگرچه Ant-Man and The Wasp: Quantumania عملکرد بسیار ضعیفی داشت، شخصیت مرد مورچه‌ای در فیلم‌های آینده مارول بازخواهد گشت.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments