تاریخ فیلمبرداری سریال Ironheart و Echo مشخص شد

دو سریال دیگر برای طرفداران مارول

فیلمبرداری سریال Ironheart

فیلمبرداری سریال Ironheart و همچنین Echo طبق برخی گزارش‌های منتشر شده از برنامه‌ریزی‌های مارول چندان هم با سال جدید میلادی فاصله ندارد. با این حساب، می‌توانیم در اواخر سال آینده شاهد دو سریال فوق‌العاده جذاب دیگر از دنیای سینمایی مارول باشیم.

جهان سینمایی مارول طی دهه گذشته پیشرفت بسیار بزرگی را داشته است؛ پیشرفتی که اگر با تماشای فیلم‌های مختلف به ابعاد آن دقت کنید، واضح است که تا چه حد طی سالیان گذشته گسترش یافته و همچنان در حال بزرگ‌تر شدن است. به نحوی که این دنیای سینمایی مهیج تنها با یک مرد عادی که لباس فلزی بر تن می‌کرد شروع شده بود، اما هم‌اکنون شاهد حضور جاودانه‌ها و قهرمان‌هایی هستیم که شاید هیچوقت طرفداران فکرش را نمی‌کردند که یک روز از روی کاغذهای نقاشی شده کمیک، به جهان سینما وارد شوند.

در واقع راه و روش گسترش این جهان بدین صورت است که با پایان هر فیلم، شخصیتی جدید یا روایتی تازه معرفی می‌شود که در اثر بعدی شاهد حضور آن خواهیم بود. اما می‌دانید چه چیزی بیشتر از فیلم سینمایی باعث پیشرفت MCU در نمایش جزئیات متفاوت از هر کاراکتر می‌شود؟ سریال!

سریال‌های دنیای سینمایی مارول مانند WandaVision که جدیدترین آن‌ها با تمرکز بر زندگی و چالش‌های برخی شخصیت‌های اصلی ساخته می‌شوند، جزئیاتی را به دلیل زمان بیشتری که در اختیار سازندگان و کاراکتر قرار می‌گیرد نشان می‌دهند که تا به حال در آثار سینمایی ندیده بودیم. همچنین این سریال‌ها دریچه‌ای را به سوی سایر فیلم‌های دنیای سینمایی مارول باز می‌کنند که انتظار برای انتشار آن‌ها را بسیار بیشتر از قبل می‌کند! مانند سریال The Falcon And The Winter Soldier که پایان آن خود به داستانی تازه ختم می‌شود، یا WandaVision که دورانی فوق‌العاده متفاوت را برای شخصیت واندا مکسیموف (Wanda Maximoff) به نمایش گذاشت.

به هر حال این سریال‌ها با بازخورد بسیار مثبتی از سوی طرفداران همراه بوده‌اند و ظاهرا مارول قصد دارد تا روند ساخت آن‌ها را در فاز جدید دنیای سینمایی خود همچنان ادامه دهد. در سال جاری همچنان دو سریال دیگر Loki و همچنین Hawkeye در لیست انتظار پخش هستند و از طرفی نیز سریال‌های She-Hulk و Ms.Marvel در سال آینده پخش خواهند شد. اما پس از آن‌ها، نوبت به مجموعه‌های جدیدی می‌رسد که ظاهرا با پایان سال میلادی جاری، تازه فیلمبرداری آن‌ها شروع می‌شود.

فیلمبرداری سریال Ironheart و Echo از ابتدای سال ۲۰۲۲

فیلمبرداری دو سریال Ironheart و Echo طبق جدیدترین گزارش‌های رسیده از برنامه‌ریزی‌های مارول، به ترتیب برای ماه‌های ژانویه (دی/بهمن) و آوریل (فروردین/اریبهشت) در نظر گرفته شده است. با این حال ممکن است که به دلیل پخش واکسن‌های ضد ویروس کرونا و به نحوی پایان گرفتن دوران پاندمی تا اواخر سال جاری، شاهد روند سریع‌تر ساخت و پخش آن‌ها از شبکه استریم دیزنی پلاس (Disney Plus) باشیم.

همچنین درباره داستان این دو سریال نیز هنوز اطلاعات چندانی منتشر نشده است. سال گذشته ساخت Ironheart توسط کوین فایگی (Kevin Fiege) تایید شد و سریال Echo نیز هنوز به صورت رسمی معرفی نشده است. با این وجود داستان آن‌ها حداقل روی کاغذ بسیار جذاب به نظر می‌رسد! چراکه در Ironheart یک دختر نوجوان به نام ریری ویلیامز (Riri Wiliams) سعی می‌کند تا با نبوغ خود یک زره محافظتی را پس چیزی که مرد آهنی (Iron Man) به دنبال آن بود بسازد. از طرفی نیز سریال Echo اسپین آفی برای Hawkeye است که در آن مایا لوپز (Maya Lopez) به عنوان یک جوان آمریکایی اصیل به قهرمانی جدید تبدیل می‌شود؛ قهرمانی که از نعمت شنیدن صدا بی‌بهره است!

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا