ران سیفس جونز بازیگر آثار مارول درگذشت

او برنده جایزه امی بود

ران سیفس جونز

طبق مطلبی که روی خروجی وب سایت People قرار گرفته، ران سیفس جونز (Ron Cephas Jones) در سن ۶۶ سالگی درگذشت.

ران سیفس جونز، بازیگر آمریکایی، در سن ۶۶ سالگی و پس از یک دوره طولانی ابتلا به بیماری ریوی، درگذشت. در ادامه می‌توانید بخشی از متن ارسالی از سوی نماینده رسمی جونز را مطالعه کنید:

در طول مدت فعالیتش، هر کسی که سعادت آشنایی با او را داشت، گرمی وجود، زیبایی، سخاوت و مهربانی‌اش را احساس کرد. او کارش را در کافه شاعران نیویورکن آغاز کرد و عشق به صحنه در تمام دوران حرفه‌اش وجود داشت.

ران سیفس جونز در دهه ۵۰ میلادی در نیوجرسی متولد شد. او قصد داشت موسیقی جاز را بعنوان رشته دانشگاه انتخاب کند اما پس از اینکه نقش اصلی را در اجرای Cinderella Ever After بدست آورد، تصمیم گرفت ٔر دانشگاه به مطالعه تئاتر بپردازد.

پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه، ران سیفس جونز نزدیک به یک دهه زندگی پر فراز و نشیبی را پشت سر گذاشت. او نهایتاً موفق شد نقش‌هایی را در چند تئاتر بدست آورده و از این طریق توجه یک مدیر انتخاب بازیگر را به خود جلب کند؛ اتفاقی که باعث شد پایش بصورت حرفه‌ای به عرصه بازیگری باز شود. جونز طی دهه‌های گذشته در فیلم‌ها و سریال‌های زیادی به ایفای نقش پرداخت که برای مثال می‌توان به Luke Cage اشاره کرد. او در این سریال شخصیت بابی فیش را به تصویر کشید.

از دیگر آثاری که در آن به ایفای نقش پرداخت، می‌توان به اولین اقتباس سینمایی ونوم (Venom) اشاره کرد؛ فیلمی که سال ۲۰۱۸ میلادی روی پرده نقره‌ای رفت. ران سیفس جونز در این فیلم نقش رئیس ادی براک را بر عهده داشت که در چند صحنه حضور داشته و پروتاگونیست را بنا به دلایلی از کار اخراج کرد. در ضمن، بازیگر آمریکایی در سریال This Is Us هم حضور داشته که بابت عملکردش در آن چهار بار نامزد دریافت جایزه امی شد و دو بار را تصاحب کرد.

4.3 3 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا