تولید اثر جدید مارتین اسکورسیزی با حضور دی‌کاپریو و رابرت دنیرو سال آینده آغاز می‌شود

سلامتی دست‌اندرکاران، همچنان دغدغه‌ی اصلی استودیوها است

فاز تولید Killers of the Flower Moon

طبق گزارشی که خبرگزاری Osage News روی وب سایت خود قرار داده، فاز تولید Killers of the Flower Moon در فوریه‌ی سال آینده‌ی میلادی شروع خواهد شد.

با گذشت مدت کوتاهی از انتشار The Irishman روی سرویس استریم نتفلیکس، مارتین اسکورسیزی (Martin Scorsese) پروژه‌ی جدید خود را انتخاب کرد. او قرار شد رمان Killers Of The Flower Moon نوشته‌ی دیوید گرن (David Grann) را با همکاری پارامونت پیکچرز به یک فیلم سینمایی تبدیل کند. این اثر که لئوناردو دیکاپریو (Leonardo DiCaprio) و رابرت دنیرو (Robert De Niro) را در لیست بازیگران خود دارد، قرار بود در مارس گذشته وارد فاز تولید شود اما این اتفاق به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا به تعویق افتاد. حالا و به لطف یک خبرگزاری محلی، زمان آغاز فیلمبرداری را می‌دانیم.

طبق گزارشی که خبرگزاری Osage News به اشتراک گذاشته، فاز تولید Killers of the Flower Moon در فوریه‌ی سال ۲۰۲۱ میلادی در شهر اوسیج شروع خواهد شد. روند فیلمبرداری جدیدترین ساخته‌ی مارتین اسکورسیزی بیش از ۱۶ هفته به طول می‌انجامد. این پروژه همچنین شغل‌های موقت بسیاری را برای مردم محلی به وجود خواهد آورد. در ضمن، چاد رنفرو (Chad Renfro) و ادی رونهورس (Addie Roanhorse) به عنوان نمایندگان مردم اوسیج در تیم تولید انتخاب شده‌اند. جفری استندینگ بر (Geoffrey Standing Bear) شهردار اوسیج درباره‌ی زمان ورود پروژه به فاز تولید گفت:

از آن‌جایی که سلامتی دست‌اندرکاران در حال حاضر بزرگترین نگرانی است، پس از مشخص شدن پروتکل‌های بهداشتی و مساعد شدن شرایط برای آغاز به کار، آن‌ها برای هماهنگی‌های لازم با ما تماس خواهند گرفت.

رمان Killers of the Flower Moon در دهه‌ی ۲۰ میلادی جریان داشته و درباره‌ی مردم قبیله‌ی اوسیج است که در زمین‌هایشان ذخایر نفت کشف شد. بعد از این اتفاق، اعضای ثروتمند قبیله که صاحب زمین‌ها بودند یکی یکی به قتل رسیدند. با افزایش تعداد قتل‌ها، پرونده به اداره تحقیقات فدرال سپرده می‌شود تا پرده از راز این جنایت وحشتناک بردارد. با توجه به اطلاعات موجود، رابرت دنیرو در نقش ویلیام هیل (محکوم اصلی پرونده) و لئوناردو دیکاپریو هم در نقش ارنست بورکهارت (یکی از اعضای خانواده‌ی هیل) ظاهر خواهد شد. در حال حاضر مشخص نیست چه کسی به‌عنوان تام وایت (افسر اداره تحقیقات فدرال) به نقش‌آفرینی می‌پردازد.

پارامونت پیکچرز در ابتدا تنها پشتیبان مالی پروژه بود اما پس از مشخص شدن بودجه‌ی مورد نیاز تصمیم گرفت آن را در بازار ارائه کند تا بدین ترتیب یک شریک تجاری بیابد. شرکت اپل موفق شد با کنار زدن رقبای خود از جمله نتفلیکس به توافق با پارامونت برسد. این غول تکنولوژی در ازای پرداخت بخشی از هزینه‌های تولید، امتیاز پخش دیجیتالی و انحصاری Killers of the Flower Moon را به‌دست آورده است. از همین رو، جدیدترین ساخته‌ی مارتین اسکورسیزی در اینترنت تنها از طریق سرویس اپل تی‌وی پلاس قابل تماشا خواهد بود. اکران گسترده‌ی این اثر هم احتمالا اواخر سال آینده‌ی میلادی انجام می‌گیرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا