بخش چند نفره‌ی Mario Kart Tour به زودی اضافه می‌شود

بالاخره می‌توانید در دنیای کارتینگ ماریو با دوستانتان رقابت کنید

بخش چند نفره‌ی Mario Kart Tour به زودی اضافه می‌شود مهسا سپاهی ۰ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ اخبار بازی
Mario Kart Tour

چندین ماه از انتشار بازی رایگان Mario Kart Tour برای گوشی‌های موبایل می‌گذرد و بالاخره قرار است حالت چند نفره به این بازی اضافه شود.

عنوان Mario Kart Tour یک بازی مسابقه‌ای کارتینگ محسوب می‌شود که در حال حاضر یکی از پر طرفدارترین بازی‌های موبایلی است و در ابتدا برای نینتندو سوییچ و سپس برای گوشی‌های موبایل توسعه یافت. این اثر نهمین نسخه از سری ماریو کارت شمرده می‌شود که توسط کمپانی نینتندو ساخته و منتشر شده است. این بازی تا کنون توانسته به موفقیت‌های زیادی دست پیدا کند و به پرمخاطب‌ترین بازی نینتندو روی پلتفرم موبایل در زمان عرضه تبدیل شود.

مدتی پیش، شرکت نینتندو اقدام به برگزاری تست بتا برای بخش چندنفره‌ی عنوان Mario Kart Tour کرد که به مدت دو هفته‌ در جریان بود. البته تنها خریداران سرویس اشتراکی Gold Pass قادر به استفاده از آن بودند و تمامی بازیکنان نتوانستند از نسخه بتای چند نفره استفاده کنند. خبر خوب برای کاربران Mario Kart Tour این است که از حالا به بعد می‌توانند این بازی را همراه با دیگر بازیکنان تجربه کنند و به رقابت بپردازند. از طرفی مسیرهای بیشتری به بازی اضافه شده‌اند و حداکثر ۸ بازیکن امکان حضور در یک مسابقه را دارند.

حالت چند نفره عنوان محبوب ماریو کارت تور از تاریخ  ۱۵ اسفند (۵ مارس) در دسترس کاربران قرار می‌گیرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا