#مهسا_امینی

تست بتای بخش چندنفره‌ی Mario Kart Tour همین حالا در جریان است

بالاخره قادر خواهید بود تا با دوستان‌تان به مسابقه بپردازید

بخش چندنفره‌ی Mario Kart Tour

شرکت نینتندو اقدام به برگزاری یک تست بتا برای بخش چندنفره‌ی عنوان Mario Kart Tour کرده است که به مدت یک هفته جریان خواهد داشت.

عنوان Mario Kart Tour یکی از محبوب‌ترین عناوین نینتندو روی گوشی‌های هوشمند و یکی از پرطرفدارترین عناوین موبایلی امسال به شمار می‌آید. اثری که به‌خوبی موفق شده است تا جذابیت نسخه‌های کنسولی را روی پلتفرم موبایل به ارمغان بیاورد. در این بین متاسفانه بازی تنها به صورت تک‌نفره قابل تجربه است و رقیبان توسط هوش مصنوعی کنترل می‌شوند. عدم وجود بخش چندنفره صدای بسیاری را درآورده بود و اضافه شدن آن، تبدیل به درخواست اصلی مخاطبان بازی شده است؛ درخواستی که نینتندو کم‌کم دارد آن را به بازی اضافه می‌کند.

شرکت نینتندو در حال حاضر یک تست بتا برای بخش چندنفره به بازی اضافه کرده است که از نوزدهم دسامبر آغاز شده است و تا ۲۷ دسامبر، یعنی یک هفته‌ی دیگر ادامه دارد. خبر بد این‌که این تست بتا در حال حاضر برای تمام بازیکنان در دسترس نیست و تنها خریداران سرویس اشتراکی بازی که Gold Pass نام دارد، می‌توانند به تجربه‌ی آن بپردازند.

نینتندو هشدارهایی درباره‌ی این تست بتا داده است؛ مثلا امکان دارد با اشکالات فنی نظیر فریز شدن صفحه مواجه شوید. همچنین باتری گوشی‌تان احتمالا سریع‌تر از حالت عادی خالی خواهد شد. نکته‌ی دیگر این‌که روند بازی‌تان در نسخه‌ی بتا به نسخه‌ی نهایی انتقال نخواهد یافت.

اگر مایل به تجربه‌ی تست بتای بخش چندنفره‌ی Mario Kart Tour هستید، میتوانید سرویس اشتراکی بازی را با قیمت پنج دلار خریداری کنید. بازی مسابقه‌ای Mario Kart Tour هم‌اکنون برای سیستم عامل‌های iOS و اندروید در دسترس است.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا