دستمزد مارگو رابی برای فیلم Barbie چند میلیون دلار است؟

فروش بیشتر، دستمزد بیشتر

دستمزد مارگو رابی برای فیلم Barbie چند میلیون دلار است؟ عرفان بدری ۰ ۰۳ شهریور ۱۴۰۲ سینمای جهان
دستمزد مارگو رابی

طبق گزارشاتی که اخیرا منتشر شده، دستمزد مارگو رابی (Margot Robbie) برای ایفای نقش در فیلم Barbie حتی از رقم ۵۰ میلیون دلاری‌ای که مدتی پیش اعلام شده بود نیز بسیار بیشتر خواهد بود.

این که بگوییم فیلم Barbie عملکرد موفقیت‌آمیزی داشته، حق مطلب را ادا نمی‌کند. این برداشت جذاب گرتا گرویگ (Greta Gerwig) از اسباب‌بازی‌های نمادین عملا کل دنیای سینما را شعله‌ور کرده و تبدیل به پرفروش‌ترین فیلم لایو اکشن امسال شده است. تنها انیمیشن The Super Mario Bros. Movie در سال جاری از این اثر فروش بیشتری داشته است.

فیلم Barbie همچنین چندین رکورد مختلف را شکسته و علاوه بر این، موفق‌ترین فیلم شرکت برادران وارنر (Warner Bros) در باکس آفیس داخلی آمریکای شمالی است. این اثر تا به الان حدود ۱ میلیارد و ۲۸۹ میلیون دلار در سراسر دنیا فروش داشته است.

رسانه بیزینس اینسایدر (Business Insider) در گزارشی نوشته که مارگو رابی از مدت‌ها پیش می‌دانسته که فیلم به چنین موفقیتی خواهد رسید، زیرا پیش از ساخته شدن آن به استودیوها گفته بود که قرار است یک فیلم با درآمد یک میلیارد دلاری را بسازد.

پیش از این در گزارشی اعلام شده بود که دستمزد مارگو رابی برای نقش‌آفرینی در فیلم Barbie مبلغ ۵۰ میلیون دلار خواهد بود. با این حال اخیرا متیو بلونی (Matthew Belloni) در پادکست جدیدی اعلام کرده که شنیده است این رقم ۵۰ میلیون دلاری در مقایسه با درآمدی که مارگو رابی واقعا به دست آورده، به طرز مضحکی کم است. هنگامی که صحبت به درآمد ۵۰ میلیون دلاری مارگو رابی کشیده شد، او در این رابطه گفت:

به هر حال این کمه، به شکل مسخره‌ای کمه. شنیدم خیلی بیشتره. توی گزارشی که ورایتی (Variety) نوشت گفته شده اون ۵۰ میلیون دلار برای فیلم Barbie دستمزد می‌گیره، اما در واقع دستمزد اون بیشتر از این مبلغه.

متیو بلونی در ادامه گفت که فیلم Barbie یکی از معدود نمونه‌های اخیر است که به بازیگران زن خود حقوق کمتری نمی‌دهد و حتی با افزایش درآمد باکس آفیس، هنرپیشه خود را در سود آن سهیم می‌کند.

طبق گزارشات، دستمزد پایه مارگو رابی برای بازی در فیلم Barbie مبلغ ۱۲.۵ میلیون دلار بود که البته با توجه به بندهای قرارداد و پاداش‌ها و امتیازات او چنین درآمدی را از فیلم کسب می‌کند. پیش از این بیشترین دستمزد این بازیگر مربوط به فیلم Birds of Prey بود که در آن بین ۹ تا ۱۰ میلیون دلار درآمد داشت.

مارگو رابی در گذشته برای فیلم The Wolf of Wall Street مبلغ ۳۵۰ هزار دلار، برای فیلم‌های Amsterdam و Babylon مبلغ ۵ میلیون دلار و برای فیلم The Suicide Squad مبلغ ۸ میلیون دلار دستمزد گرفته بود.

4.5 2 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا