#مهسا_امینی

چه سرنوشتی در انتظار نقش کارا دون در The Mandalorian است؟

حذف شخصیت یا تغییر بازیگر؟

نقش کارا دون در The Mandalorian

اگر گزارش اخیر The Hollywood Reporter صحت داشته باشد، روند تصمیم‌گیری برای سرنوشت نقش کارا دون در The Mandalorian آغاز شده است.

اولین سریال لایو اکشن جنگ ستارگان تحت عنوان The Mandalorian نوامبر سال ۲۰۱۹ میلادی منتشر شد و به سرعت تحسین منتقدان رابرانگیخت. این اثر درباره‌ی یک جایزه‌بگیر تنها است که به گوشه و کنار کهکشان سفر کرده و با انجام کارهای خواسته شده، امرار معاش می‌کند. او در جریان یک ماموریت برخلاف دستور عمل کرده و هدف را فراری می‌دهد. همین اتفاق هم باقی اتفاقات داستان را زمینه‌چینی می‌کند. در ضمن، برخلاف فیلم‌‌های اخیر جنگ ستارگان که نتوانستند بازخوردهای مثبتی را از سوی اکثریت مخاطبان دریافت کنند، ماندلورین موفق شد نظر طرفداران قدیمی و جدید را به خود جلب کند. هر چند، یک هفته‌ی اخیر درگیر حواشی بوده است.

جینا کارانو (Gina Carano) یکی از بازیگران The Mandalorian است. او نقش کارا دون را جلوی دوربین ایفا می‌کرد که یک شاک تروپر بود و طی اتفاقاتی به مارشال امپراتوری جدید تبدیل شده است. کارانو از مدت‌ها قبل مطالبی را از طریق حساب‌های کاربری خود در اینستاگرام و توییتر به اشتراک می‌گذاشت که باعث به وجود آمدن حواشی زیادی شده بودند. با ادامه‌دار شدن این روند، لوکاس‌فیلم تصمیم گرفت به همکاری خود با کارانو رسما پایان دهد. با وجود اینکه کمپینی برای بازگرداندن این رزمی‌کار و هنرپیشه‌ی آمریکایی به وجود آمده، بعید به نظر می‌رسد شاهد بازگشت او باشیم. علاوه بر این، دون شخصیت نسبتا مهمی در جریان داستان به شمار می‌رود. این موارد دست به دست هم داده‌اند تا یک سوال بسیار مهم به وجود بیاید: چه سرنوشتی در انتظار شخصیت دون قرار دارد؟

وب سایت The Hollywood Reporter اخیرا یک مطلب اختصاصی با محوریت نقش کارا دون در The Mandalorian کار کرده است. با توجه به آن چه در گزارش آمده، مدیران لوکاس‌فیلم قصد دارند بازیگر جدیدی را برای نقش دون انتخاب کنند. البته ضرب‌الاجلی برای یافتن شخص تازه مشخص نشده است. با این حال، می‌توان مطمئن بود قبل از آغاز فیلمبرداری فصل سوم شاهد معرفی چهره‌ی جدید تیم بازیگری خواهیم بود. با توجه به اطلاعات موجود، جان فاورو (Jon Favreau) و تیمش در حال حاضر روی The Book of Boba Fett کار می‌کنند که فاز فیلمبرداری را پشت سر می‌گذارد. پس از اتمام ضبط صحنه‌های این اثر، فاز تولید فصل سوم ماندلورین آغاز می‌شود. در نتیجه، فاصله‌ی زمانی چندانی نداریم.

پس از اینکه روبی رز (Ruby Rose) از Batwoman جدا شد، وارنر و دی‌سی شخصیت او را حذف کرده و کاراکتر جدیدی را به داستان اضافه کردند. از آن‌جایی که کارا دون شخصیت محبوبی به شمار می‌رود و قرار بود یک اسپین‌آف با محوریت او ساخته شود، طبیعی است که لوکاس‌فیلم پا جای وارنر نگذاشته و بازیگر جدیدی را برای نقش مزبور انتخاب نکند. در ضمن، تا به این لحظه هیچ گزارش رسمی یا غیررسمی‌ای از گزینه‌‎های مد نظر برای جایگزینی جینا کارانو منتشر نشده است.

در حال حاضر لوسی لاولس (Lucy Lawless) و لانا پاریلا (Lana Parrilla) محبوب‌ترین گزینه‌ی جایگزین در میان کاربران فضای مجازی به شمار می‌روند. لاولس در سریال‌های اسپارتاکوس و پاریلا هم در سریال Once Upon a Time سابقه‌ی حضور دارد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا