1%
  • 0/10

بخش کوآپ بازی Man of Medan حالا برای دوست‌تان رایگان است

حالا می‌توانید به صورت رایگان به بازی دوست خود بپیوندید

بخش کوآپ بازی Man of Medan حالا برای دوست‌تان رایگان است ۰ ۰۷ آذر ۱۳۹۸ اخبار بازی کپی لینک
بخش کوآپ بازی Man of Medan

استودیوی Supermassive Games اعلام کرد از هم‌اکنون، تجربه‌ی بخش کوآپ بازی Man of Medan برای یکی از دو نفر رایگان است و نیاز نیست تا هر دو بازیکن بازی را خریده باشند.

عنوان Man of Medan اولین قسمت از سری The Dark Pictures Anthology است که در ژانر ترسناک و با تمرکز روی داستان‌ها و افسانه‌های ترسناک ساخته می‌شود. بازی به صورت تک‌نفره قابل تجربه است، اما یک بخش کوآپ آنلاین نیز وجود دارد که تجربه‌ی متفاوتی را برای مخاطبان خود رقم می‌زند. تا الان برای تجربه‌ی این بخش نیاز بود تا هر دو نفر بازی را خریده باشند، ولی از حالا دیگر چنین اجباری در کار نخواهد بود.

استودیوی سوپرمسیو امکانی به نام Friend’s Pass را برای بازی قرار داده است که به وسیله‌ی آن، شخصی که بازی را دارد می‌تواند دوست خود را به صورت رایگان دعوت کند تا به همراه یک‌دیگر، بخش کوآپ بازی به نام Shared Play را تجربه کنند. این قابلیت برای کسانی در دسترس خواهد بود که هم‌اکنون بازی را دارند یا تا ششم ژانویه ۲۰۲۰ نسبت به خریدش اقدام کنند. این قابلیت از زمان فعال‌سازی برای دوست‌تان، یک ماه انقضا دارد و سپس از دسترس خارج خواهد شد.

برای بهره از این قابلیت روی کنسول‌ها، ابتدا دوست‌تان باید نسخه‌ی Free Trial بازی را دانلود کند و سپس شما او را در بخش Shared Play به بازی خود دعوت کنید. در استیم قضیه کمی پیچیده‌تر است؛ ابتدا شما باید اپلیکیشن Friend’s Pass را باز کنید که یک کد به شما خواهد داد. دوست‌تان باید این کد را در اکانت خود وارد کند تا بازی برایش در دسترس باشد. پس از این‌که دوست‌تان بازی را دانلود کرد، می‌توانید در بخش Shared Play او را دعوت کنید.

این خبر از بخش کوآپ بازی Man of Medan تنها خبر موجود نیست؛ بخش Curator’s Cut که پیش از این تنها برای افرادی در دسترس بود که بازی را پیش‌خرید کرده‌اند، حالا برای تمام صاحبان به طور رایگان موجود است. این بخش که پس از یک بار تمام کردن بازی باز می‌شود، به شما اجازه می‌دهد تا روند اتفاقات را از دید شخصیت‌های دیگر یا در حالت‌های دیگر تجربه کنید.

بازی The Dark Pictures Anthology: Man of Medan هم‌اکنون برای پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و ویندوز در دسترس است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments