نشست خبری فیلم «من می‌ترسم» در پردیس سینمایی ملت برگزار شد

بهنام بهزادی: هدف ما گیشه‌ها نیست

فیلم من می‌ترسم

بدون شک یکی از جالب توجه‌ترین آثار حاضر در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر، فیلم «من می‌ترسم» است که نشست خبری مربوط به آن، صبح امروز در پردیس سینمایی ملت برگزار شد.

هر چند که این فیلم‌ هم مانند آثار قبلی بهنام بهزادی سعی در نشان دادن بخشی از اضطراب و مشکلات جامعه را دارد، اما به زعم برخی از منتقدان تفاوت‌هایی را هم شامل می‌شود که باعث شده تا هرگز این فیلم در دام تکرار نیافتاده باشد. از جمله بازیگران فیلم «من می‌ترسم» می‌توان به الناز شاکردوست، امیر جعفری، ستاره پسیانی و مهران احمدی اشاره کرد. بهنام بهزادی هم به عنوان تهیه‌کننده، نویسنده و کارگردان در این اثر شناخته می‌شود تا ثابت کند که توانایی هر کاری را در توسعه‌ی یک فیلم دارد.

او در نشست خبری من می‌ترسم در جریان سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر، اظهاراتی را راجع به آخرین ساخته‌ی خود، بیان کرد:

فیلم من می ترسم از ترکیب دو داستان واقعی ساخته شده است. برای انتخاب بازیگران هنگامی که فیلمنامه را می‌نویسم بازیگران را انتخاب می‌کنم. در این فیلم هم می‌دانستم برای چه کسانی داستان را می‌نویسم. معتقدم سینمای ایران عمیقا به بازیگرها و چهره‌های جدید احتیاج دارد. من با بازیگرهای کمتر حرفه‌ای کارم را آغاز کرده‌ام و برایم کار کردن با آن‌ها بسیار لذت‌بخش است. شما وقتی بازیگر حرفه‌ای در فیلم‌تان انتخاب می‌کنید، آن‌ها توقعاتی‌ دارند که عوامل پشت صحنه فیلم و بخش‌های مختلف فیلم را درگیر می‌کند. فکر می‌کنم اگر کارگردان‌ها انرژی داشته باشند و بازیگر جدید را به فیلم‌هایشان دعوت کنند، اتفاق خوبی است.

بهزادی در پایان صحبت‌هایش صراحتا اعلام کرد که هرگز نمی‌تواند به یک جمع‌بندی مشخص از سلیقه‌های مخاطبان برسد. او همچنین در ادامه تایید کرد که فیلم «من می‌ترسم» برای فروش چشمگیر در گیشه‌ها ساخته نشده است و هیچکس نمی‌تواند مشخصه‌های فیلمی که به هدف گیشه توسعه یافته است را در من می‌ترسم پیدا کند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا