تماشا کنید: تریلر فیلم ترسناک Malignant ساخته‌ی جدید جیمز وان

جدیدترین فیلم از خالق Saw و Conjuring!

بالاخره تریلری از اثر جدید و البته ترسناک جیمز وان یعنی Malignant منتشر شد. این فیلم در مورد ورود یک دوست خیالی قاتل به دنیای واقعیست!

جیمز وان فیلم‌های شاخص و شناخته‌شده‌ای همچون The Conjuring ،Insidious ،Furious 7 ،Aquaman و Saw را در کارنامه‌ی درخشان خود دارد و تبحر خاصی از خود در ساخت فیلم‌های مختلفی نشان داده است. حالا نیز نوبت به جدیدترین اثر از این فیلم‌ساز رسیده و تریلری از فیلم جدید ترسناک او به نام Malignant منتشر شده است.

داستان این فیلم ترسناک، توسط جیمز وان، اینگرید بیسو و اکلا کوپر نوشته شده و سناریوی این فیلم نیز توسط کوپر تهیه شده است. داستان این فیلم به نحوی، ساده و البته ترسناک به نظر می‌رسد. یک زن به نام مدیسون (با بازی انابل ولیس) ویژن‌هایی در مورد قتل‌هایی توسط قاتلینی خیالی می‌بیند و داستان وقتی پیچیده‌ و ترسناک‌تر می‌شود که این قتل‌ها واقعا رخ می‌دهند و مدیسون هم در کمال تعجب متوجه می‌شود که تمام این قتل‌ها توسط دوست خیالی او در دوران کودکی اتفاق افتاده است!

این فیلم شاید شما را یاد یکی از فیلم‌های دیزنی به نام Don’t Look Under the Bed بیندازد. این فیلم هم به مانند Malignant روایت‌گر بازگشت یک دوست خیالی یک شخص در دوران بزرگسالی وی بود. از کجا معلوم؟ شاید آقای جیمز وان این فیلم را تماشا کرده و از آن برای ساخت فیلم ترسناک Malignant الهام و ایده‌هایی را گرفته است.

فیلم ترسناک Malignant روز ۱۰ سپتامبر سال جاری (مصادف با ۱۹ شهریور) در HBO Max و سینما‌ها اکران خواهد شد.

نظر شما در مورد این فیلم چیست؟ فکر می‌کنید که ایده‌ی این فیلم برای دوست‌داران ژانر وحشت جذاب است؟ راستی شما کدام فیلم از جیمز وان را بیشتر از دیگر فیلم‌های او، دوست داشتید؟ خوشحال می‌شویم که نظر خود را در قسمت کامنت‌ها با ما در میان بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا