مراسم رونمایی GTA 6 چگونه خواهد بود؟

ظاهرا شرکت آمریکایی به سنت خود پایبند می‌ماند

مراسم رونمایی GTA 6

اینطور که به نظر می‌رسد، آگهی استخدامی که اخیرا در وب سایت رسمی راکستار گیمز قرار گرفته اطلاعاتی را پیرامون مراسم رونمایی GTA 6 شامل می‌شود.

راکستار طی سال‌های گذشته تمرکز خود را به صورت کامل روی گسترش GTA Online و Red Dead Online قرار داده و هر چند وقت یکبار شاهد انتشار حجم بالایی محتوای جدید برایشان هستیم. با این حال، شواهدی از سوی منابع مختلف منتشر شده‌اند که همگی تایید می‌کنند شرکت آمریکایی هم اکنون روی نسخه بعدی GTA هم کار می‌کند. برخی منابع مدعی شده‌اند این بازی پیشرفت قابل‌توجهی داشته و در آینده عرضه خواهد شد اما منابع دیگر تاکید داشته‌اند پروژه مزبور در ابتدای راه بوده و علاقه‌مندان نباید فعلا منتظرش باشند. به خصوص اینکه راکستار رویه کاری خود را تغییر داده تا هیچ فشاری روی کارمندانش وجود نداشته باشد.

در صورتی که گمانه‌زنی‌ها حقیقت داشته باشد، آگهی استخدامی که چندی پیش در وب سایت رسمی راکستار گیمز قرار گرفت اطلاعاتی را پیرامون مراسم رونمایی GTA 6 در بر می‌گیرد. با توجه به آگهی، شرکت آمریکایی هم اکنون به دنبال مدیری برای برگزاری رویدادهای آنلاین است تا بتواند با کمکش کمپین‌های تبلیغاتی‌ای را با محوریت GTA Online و Red Dead Online راه بیاندازد. نکته جالب ماجرا اینجا است که رویدادها بر بستر خود بازی‌ها برگزار خواهند شد. به زبان ساده‌تر، آن‌ها از طریق یوتیوب یا توییچ قابل‌مشاهده نبوده و کاربر باید داخل یکی از بازی‌های مزبور باشد تا بتواند پای تماشایشان بنشیند.

آگهی استخدام راکستار گیمز در حالی روی وب سایتش قرار گرفته که مدت زیادی از آمدن یک شایعه به فضای مجازی نمی‌گذرد. طبق این شایعه، راکستار به دنبال برگزاری رویدادهای آنلاین است که در جریانشان نه تنها آپدیت‌های بعدی GTA Online را معرفی کند، بلکه GTA 6 را به نمایش بگذارد. اگرچه شایعه نخستین بار در فروم Reddit به اشتراگ گذاشته شد، انتشارش قبل از آگهی استخدام راکستار باعث شده تا گروهی از طرفداران نسبت به صحت داشتنش امیدوار شوند.

با همه‌گیری ویروس کرونا، شرکت‌ها و استودیوهای بزرگ به رونمایی از محصولات در رویدادهای اختصاصی روی آورده‌اند. راکستار گیمز پیش از این‌ها بازی‌هایش را به صورت مستقل معرفی می‌کرد. در نتیجه، رونمایی GTA 6 در قالب رویدادی آنلاین داخل GTA Online به هیچ وجه دور از انتظار نیست.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا