1%
  • 0/10

ماهرشالا علی از مسیری که فیلم جدید بلید در پیش گرفته راضی است

فیلمبرداری به‌زودی آغاز خواهد شد!!

ماهرشالا علی از مسیری که فیلم جدید بلید در پیش گرفته راضی است ۲ ۱۹ آذر ۱۴۰۲ مارول کپی لینک
فیلم جدید بلید

به‌دنبال مشکلات و چالش‌های بوجود آمده در پروسه تولید، ماهرشالا علی (Mahershala Ali) به‌تازگی سکوت خود را در مورد فیلم جدید بلید شکسته و طرفداران را امیدوار کرده است.

بدون شک معرفی ماهرشالا علی (Mahershala Ali) به‌عنوان شکارچی خون آشام محبوب دنیای مارول، یکی از بهترین اتفاقاتی بود که در همایش کمیک کان سن دیگو ۲۰۱۹ رخ داد، چراکه ستاره‌ای بزرگ برای ایفای نقش ضدقهرمانی بزرگ انتخاب شده بود. دیگر چه مشکلی می‌توانست پیش بیاید؟ متاسفانه برخلاف تصور طرفداران، ریبوت فیلم Blade از همان زمان معرفیش در کمیک کان وارد مسیری پرفراز و نشیب شده بود اما مارول سعی کرد تاجایی که می‌تواند سکوت اختیار کند و در خفا به حل مشکلات پیش آمده بپردازد.

قبل از اینکه اعتصابات انجمن نویسندگان مراحل تولید را متوقف کند، بزرگترین مشکلات پروژه که حسابی خبرساز شده‌اند، کناره‌گیری بسام طارق (Bassam Tariq) از منصب کارگردانی و بازنویسی ناگهانی فیلمنامه پیرو پیوستن نویسنده انیمیشن سریالی X-Men 97 به تیم نویسندگان بود. اخیر هم ورایتی در گزارشی مدعی شده بود که ماهرشالا علی به‌دلیل مشکلات نویسندگی و ضعیف بودن فیلمنامه قصد ترک پروژه را داشته اما مارول با استخدام مایکل گرین (Michael Green)، نویسنده فیلم شاهکار لوگان برای بازنویسی مجدد بخش‌هایی از فیلمنامه، مانع او شده است.

حالا بعد از گذشت یک ماه، ماهرشالا علی در مصاحبه جدیدش با EW، خیلی امیدوارانه درباره فیلم جدید بلید صحبت کرده است.

ما همچنان سخت مشغول کار کردن هستیم. این بهترین و تنها چیزی است که می‌توانم به شما بگویم. به شخصه خیلی از مسیر جدیدی که پروژه در پیش گرفته راضی و دلگرم هستم. از تیم نویسندگان گرفته تا فیلمنامه اصلاح شده و درجه سنی بزرگسالش، مارول به خوبی توانست نظر من را جلب کند. در کل خوشحالم که همه‌ چیز داره طبق برنامه پیش می‌رود. فکر می‌کنم در آینده نزدیک دوباره پروسه فیلمبرداری را آغاز کنیم.

شاید طی چند سال گذشته اتفاقات تلخ زیادی رخ داده باشد، اما استخدام یان دینگ (Yann Demange) برای کارگردانی و مایکل گرین برای بازنویسی فیلمنامه، به خوبی ثابت می‌کند که ریبوت بلید بالاخره در مسیر درست قرار گرفته و به پنجره اکران فعلیش، یعنی فوریه سال ۲۰۲۵ متعهد است.

فیلم به شدت مورد انتظار Blade در تاریخ ۱۴ فوریه سال ۲۰۲۵ (۲۶ بهمن سال ۱۴۰۳) در سینماها اکران می‌شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments