اسپین آف سریال مردگان متحرک عنوان جدیدی گرفت

نام جدید اسپین آف نیگان و مگی

اسپین آف سریال مردگان متحرک

به‌تازگی خبری مبنی بر این‌ که اسپین آف سریال مردگان متحرک عنوان جدیدی گرفته است، منتشر شد. این اسپین آف داستان  کاراکترهای نیگان (Negan) و مگی (Maggie) از مجموعه واکینگ دد را روایت می‌کند.

طبق گزارش جدید مجله اینترتینمنت ویکلی، اسپین آف سریال The Walking Dead با تحت عنوان جدیدی منتشر خواهد شد. پیش از اعلام نام جدید اسپین آف واکینگ دد، این اثر با عنوان Isle of the Dead پروسه توسعه خود را ادامه می‌داد اما به‌تازگی تایید شده است که نام قبلی تنها عنوان پروژه بوده و Dead City اسم جدید این اسپین آف است. الی جورن (Eli Jorne) و اسکات ام گیمپل (Scott M. Gimple) روی پروژه جدید سریال واکینگ دد با یکدیگر همکاری می‌کنند، همچنین لورن کوهن (Lauren Cohan) و جفری دین مورگان (Jeffrey Dean Morgan)، ستارگان مجموعه واکینگ دد در این اسپین آف حضور پیدا خواهند کرد.

کانال AMC در طی مراسم کامیک کان سن دیگو از ساخت اسپین آف مجموعه واکینگ دد خبر داد که داستان آن را در ۶ قسمت تولید می‌کند و زمان انتشار این عنوان را برای سال ۲۰۲۳ تنظیم کرده است. اسپین آف Dead City داستان شخصیت‌های نیگان و مگی به‌ترتیب با بازی جفری دین مورگان و لورن کوهن را دنبال می‌کند که با هم به شهر منهتن که اکنون محل مردگان متحرک شده است، سفر می‌کنند. شهر پسا آخرالزمانی منهتن مملو از مردگان و زامبی‌هایی است که نیویورک را به مکانی خطرناک و ترسناکی تبدیل کرده‌اند.

شبکه AMC درباره اتمسفر شهر منهتن که الی جورن در اسپین آف واکینگ دد برای نیگان و مگی ایجاد کرده، جزییاتی را بیان می‌کند؛ الی جورن شهر منهتن را به‌صورت دیوانه‌واری زیبا، شلوغ و تاریک فضا سازی کرده است تا اندکی گشت و گذار در این مکان برای نیگان و مگی چالش برانگیز باشد.

الی واقعا دیوانه خانه‌ای را درست کرده است. شهر کثیف و تاریک منهتن در اسپین آف واکینگ دد پر از زامبی‌هایی است که راه را برای نیگان و مگی خطرناک و سخت می‌کنند. لورن و جفری همیشه در مجموعه واکینگ دد همکاران فوق العاده‌ای بودند و اکنون ما از این همکاری در اسپین آف واکینگ دد که در واقع روایت شخصیت‌های نیگان و مگی است، استفاده کردیم.

به‌علاوه به‌تازگی اعلام شد که جفری دین مورگان به فهرست بازیگران فصل چهارم سریال ابرقهرمانی The Boys می‌پیوندد، اما هنوز مشخص نشده است که این بازیگر در این عنوان چه نقشی را بازی می‌کند.

نظر شما درباره سریال The Walking Dead چیست؟ آیا اسپین آف Dead City این مجموعه می‌تواند انتظارات را برآورده کند؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا