برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

آیا انتشار Mafia 4 در سال ۲۰۲۵ یک اشتباه محض است؟

شکست قطعی در برابر GTA 6

آیا انتشار Mafia 4 در سال ۲۰۲۵ یک اشتباه محض است؟ ۰ ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
انتشار Mafia 4

شماری از هوادارها بر این باور هستند که انتشار Mafia 4 در سال ۲۰۲۵ میلادی به خاطر رقابت با GTA 6 منجر به شکست این بازی خواهد شد.

اگر اخبار بازی‌ها را در رسانه سرگرمی دنبال کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید که چند روز پیش یکی از افشاگرهای سرشناس صنعت بازی‌ها در پیامی خاطرنشان کرد که شرکت توکی گیمز خود را برای معرفی بازی جدید سری مافیا آماده می‌کند و این عنوان به‌زودی به طور رسمی به نمایش گذاشته خواهد شد.

در حالی که این خبر حسابی هوادارها را هیجان‌زده کرد، اما گروهی از طرفدارها نیز نگران بازه انتشار بازی Mafia 4 هستند؛ چرا که یکی از مورد انتظارترین بازی‌های تاریخ یعنی GTA 6 برای عرضه در سال ۲۰۲۵ میلادی برنامه‌ریزی شده و تداخل عرضه مافیا جدید با این عنوان به شکست آن منجر خواهد شد.

با توجه به اینکه سری مافیا در طول سال‌های اخیر چندان زبان‌زد گیمرها نبودهف بدون شک بازی جدید این فرنچایز قادر به رقابت با Grand Theft Auto نخواهد بود. بدین ترتیب، طرفدارها امیدوار هستند که شرکت ناشر این بازی را در طول ماه جاری معرفی و تا پایان سال ۲۰۲۴ میلادی روانه بازار کند.

از طرفی، اگر بازی برای انتشار در سال جاری میلادی آماده نشود، گیمرها معتقد هستند که شرکت توکی گیمز باید قید عرضه آن در سال ۲۰۲۵ میلادی را بزند و در پی یک تاخیر یک ساله، بازی Mafia 4 باید در سال ۲۰۲۶ میلادی در دسترس بازیکن‌ها قرار بگیرد. از نظر گیمرها، انتشار مافیا ۴ چند ماه بعد از عرضه GTA 6 نیز به صلاح نیست.

در میان این گفته‌ها، بهتر است بدانید که بر اساس اطلاعات منتشر شده از سوی منابع غیر رسمی، به نظر می‌رسد که اتفاقات بازی جدید مافیا در اواخر قرن نوزدهم و اوایل قرن بیستم میلادی و در جزیره سیسیل جریان دارد. این جزیره در دریای مدیترانه واقع شده و تحت نفوذ کامل گروه‌هایی مافیایی قرار دارد. در این بازی احتمالا نحوه به قدرت رسیدن دون سالیری، رئیس تامی آنجلو، به تصویر کشیده خواهد شد.




نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments