ساخت Mafia 4 سرانجام به صورت رسمی تایید شد!

شایعه‌ها بالاخره رنگ حقیقت به خود گرفتند

ساخت Mafia 4 سرانجام به صورت رسمی تایید شد! سورنا رضایی ۰ ۰۸ شهریور ۱۴۰۱ اخبار بازی
ساخت Mafia 4

استودیو هنگر 13 در پستی که اخیرا روی خروجی وب سایت رسمی سری مافیا قرار گرفته، ساخت Mafia 4 را تایید کرده است.

توکی گیمز امتیاز سری بازی‌های مختلفی را در اختیار دارد که یکی از آن‌ها مافیا است. جدیدترین نسخه این سری در سال ۲۰۱۶ میلادی و تحت عنوان Mafia III روانه بازارهای جهانی شد. اگرچه داستان، شخصیت پردازی و مفاهیم تاریک موجود در قصه تحسین برانگیز بود، به خاطر برخی مکانیک‌های ناقص و مشکلات فنی بازخوردهای متناقضی را دریافت کرد. البته محصول هنگر 13 در زمینه مالی موفق ظاهر شد و بیش از ۷ میلیون نسخه در سراسر جهان فروخت.

مافیا طی ۷ سال گذشته هیچ نسخه جدیدی دریافت نکرده و تنها شاهد انتشار Mafia: Trilogy بوده‌ایم که نسخه ریمیک Mafia، نسخه ریمستر Mafia II و بازی Mafia III را در خود جای داده است. در حالی که مدت زیادی از عرضه این باندل نمی‌گذشت، وب سایت Kotaku مدعی شد نسخه جدید در دست ساخت قرار دارد. مدتی بعد هم در یکی از قسمت‌های پادکست XboxEra ادعای مشابهی مطرح شد تا طرفداران مافیا نسبت به آینده امیدوارتر شوند. با وجود شدت گرفتن گمانه زنی‌ها، هنگر 13 و توکی گیمز طی ماه‌های گذشته سکوت اختیار کرده و هیچ گونه واکنشی نشان نداده‌اند.

هنگر 13 به مناسبت بیست سالگی سری بازی‌های مافیا، یک پست در وب سایت رسمی آن منتشر کرده است. این پست شامل مصاحبه با تعدادی از توسعه‌دهندگان شده که درباره موضوعات متفاوت از جمله مرحله مورد علاقه‌شان گفتگو می‌کنند. مهمترین بخش پست را می‌توان انتهای آن دانست؛ جایی که رومن لادیک (Roman Hladík) مدیر کل استودیو ساخت Mafia 4 را تایید می‌کند. او در ادامه تاکید دارد عنوان مورد نظر چند سالی با عرضه جهانی فاصله داشته و در حال حاضر نمی‌توانند اطلاعات بیشتری پیرامون آن به اشتراک بگذارند. لادیک همچنین می‌گوید تمامی اعضای تیم از کار روی این فرنچایز دوست داشتنی هیجان زده بوده و می‌خواهند کاربران را به واسطه داستان‌های جدید سرگرم کنند.

قسمت قدیمی پادکست پادکست XboxEra نه تنها ساخت Mafia 4 را قطعی دانسته بود، بلکه اطلاعاتی را پیرامون داستان به اشتراک گذاشت. با توجه به ادعای افشاگر، اتفاقات در اواخر قرن نوزدهم و اوایل قرن بیستم میلادی و در سیسیل (جزیره‌ای در دریای مدیترانه که تحت نفوذ کامل گروه‌هایی مافیایی است) جریان دارد. مخاطب همچنین با تجربه نسخه جدید نحوه به قدرت رسیدن دون سالیری را شاهد خواهد بود. در صورتی که این شخصیت را به یاد ندارید، باید بگوییم رئیس تامی آنجلو (پروتاگونیست نسخه اول) بوده است. در ضمن، افشاگر تاکید داشت مراحل بازی مانند نسخه‌های قدیمی‌تر خطی بوده و خبری از آزادی عمل Mafia III نخواهد بود.

برای مطالعه مصاحبه با سازندگان سری بازی‌های مافیا می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا