#مهسا_امینی

داستان بازی Mafia 4 ظاهرا روی شخصیتی آشنا تمرکز دارد!

نسخه جدید ظاهرا یک پیش درآمد است

داستان بازی Mafia 4 ظاهرا روی شخصیتی آشنا تمرکز دارد! سورنا رضایی ۰ ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ اخبار (گیم)
داستان بازی Mafia 4

با توجه به اطلاعاتی که اخیرا در فضای مجازی درز پیدا کرده‌اند، داستان بازی Mafia 4 حول محور شخصیتی آشنا خواهد چرخید.

شرکت 2K Games حدودا دو سال پیش ریمیک و ریمستر Mafia و Mafia II را با همکاری استودیو هنگر 13 توسعه داد و روانه بازارهای جهانی کرد. پس از آن، هیچ گونه خبر رسمی‌ای با محوریت نسخه جدید اعلام نشد. با این حال، طرفداران اطمینان دارند Mafia 4 ساخته می‌شود؛ زیرا مجموعه مافیا از محبوبیت بسیار بالایی در سراسر جهان برخوردار است.

هیدن بلکمن (Haden Blackman) که مدیریت هنگر 13 را به مدت ۷ سال بر عهده داشته، حدودا دو هفته پیش به فعالیت خود در این استودیو تا خاتمه داد. تقریبا همزمان با این اتفاق، وب سایت Kotaku به واسطه یک گزارش غیررسمی مدعی شد نسخه جدید مافیا مراحل ابتدایی توسعه خود را پشت سر می‌گذارد و قرار است با استفاده انجین گرافیکی آنریل 5 برای کنسول‌های پلی استیشن 5، ایکس باکس سری اس و ایکس باکس سری ایکس منتشر شود. این مرجع خبری همچنین تاکید کرد محصول جدید پیش درآمدی برای نسخه اول خواهد بود.

در حالی که مدت زیادی از انتشار گزارش وب سایت Kotaku نمی‌گذرد، گزارش دیگری از راه رسیده که نخستین اطلاعات را از داستان بازی Mafia 4 افشا می‌کند. اینطور که به نظر می‌رسد، عنوان مزبور در سیسیل (جزیره‌ای در دریای مدیترانه که تحت نفوذ کامل گروه‌هایی مافیایی است) واقع در ایتالیا جریان داشته و روند به قدرت رسیدن دون سالیری در اواخر قرن نوزدهم و اوایل قرن بیستم میلادی را به تصویر می‌کشد. در صورتی که این شخصیت را به یاد ندارید، باید بگوییم رئیس تامی آنجلو (پروتاگونیست نسخه اول) بوده است. ساختار داستان مانند نسخه‌های پیشین خطی خواهد بود. در ضمن، در گزارش هیچ اشاره‌ای به پروتاگونیست نشده و مشخص نیست کاربر در جریان بازی کنترل سالیاری یا یکی از افرادش را بدست می‌گیرد.

همانطور که از نامش می‌توان حدس زد، اصالتا ایتالیایی است. در حال حاضر اطلاعاتی پیرامون سال‌های زندگی‌اش در ایتالیا در دسترس نیست اما می‌دانیم در سال ۱۹۰۸ میلادی به ایالات متحده آمریکا مهاجرت کرد و در کنار مورلو، به دست راست دون پپون تبدیل شد. سالیاری و مورلو به یکدیگر احترام می‌گذاشتند تا اینکه پپون به صورت ناگهانی از دنیا رفت. در پی این اتفاق، رابطه سالیری و مورلو خدشه‌دار شد و هر کدام سعی کردند سهم بیشتری را از امپراتوری پپون بردارند. بدین ترتیب، آن‌ها خانواده‌های مافیایی مستقل تاسیس کرده و به دشمنان یکدیگر تبدیل شدند.

اطلاعات مربوط به داستان بازی Mafia 4 در جدیدترین قسمت پادکست XboxEra و توسط یک افشاگر به نام Shpeshal Nick لو رفته است. او طی سال‌های گذشته و با افشای جزئیاتی که به محصولات مایکروسافت ربط داشته‌اند، توانسته نامی برای خود دست و پا کرده و به افشاگری قابل‌اعتماد تبدیل شود.

هنگر 13 پیش از توسعه نسخه‌های ریمیک و ریمستر نسخه‌های قدیمی، روی Mafia III کار کرده بود که نتوانست در جلب نظر طرفداران قدیمی موفق عمل کرد. با این حال، فروشی ۷ میلیون نسخه‌ای را به ثبت رساند و یک موفقیت تجاری برای سازنده و ناشرش به شمار می‌رود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا