1%
  • 0/10

مدونا فیلم بیوگرافی خودش را کارگردانی خواهد کرد

خواننده‌ی مشهور آمریکایی: چه کسی بهتر از من می‌تواند از پس این کار بر بیاید؟

مدونا فیلم بیوگرافی خودش را کارگردانی خواهد کرد ۰ ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ سینمای جهان کپی لینک
مدونا

با توجه به بیانیه‌ی رسمی‌ای که استودیوی یونیورسال پیکچرز به اشتراک گذاشت، مدونا فیلم بیوگرافی خود را جلوی دوربین خواهد برد.

اوایل سال جاری میلادی بود که قرارداد مدونا (Madonna) با اینترسکوپ رکوردز پس از یک دهه و همچنین انتشار سه آلبوم استودیویی به پایان رسید. با رخ دادن این اتفاق، گمانه‌زنی‌هایی پیرامون ایستگاه بعدی زندگی حرفه‌ای این خواننده به وجود آمد. بسیاری از کاربران فضای مجازی اعتقاد داشتند او خود را برای همکاری دوباره با گروه موسیقی وارنر آماده می‌کند. در شرایطی که روز به روز به میزان گمانه‌زنی‌ها پیرامون مقصد بعدی افزوده می‌شد، مدونا از همکاری خود با دیابلو کودی (Diablo Cody) نویسنده‌ی برنده‌ی جایزه‌ی اسکار برای نوشتن یک فیلمنامه خبر داد؛ فیلمنامه‌ای که بعدها مشخص شد بر اساس زندگی خودش به تحریر در می‌آید.

طبق بیانیه‌ای که از سوی یونیورسال پیکچرز منتشر شده، مدونا فیلم بیوگرافی خودش را جلوی دوربین می‌برد. ایمی پاسکال (Amy Pascal) که نام‌های شاخصی از جمله Spider-Man: Homecoming، Venom ، Spider-Man: Into the Spider-Verse و Little Women را در پرونده‌ی حرفه‌ای خود دارد، نقش تهیه‌کننده را به دوش می‌کشد. سارا زمبرانو (Sara Zambreno) و گای اوسری (Guy Oseary) هم به عنوان تهیه‌کننده‌ی اجرایی روی رورند ساخت نظارت خواهند داشت. اوسری مدیربرنامه‌های مدونا و گروه راک U2 است. این خواننده‌ی آمریکایی درباره‌ی ساخت یک فیل سینمایی بر اساس بخشی از زندگی‌اش گفت:

می‌خواهم مسیری که جهان به عنوان یک هنرمند، خواننده و انسان پیش روی من قرار داد تا به هدفم برسم را به تصویر بکشم. تمرکز اصلی این اثر روی موسیقی قرار خواهد داشت؛ چیزی که انگیزه‌ام برای تلاش بیشتر را حفظ کرد و مرا زنده نگه داشت. قصه‌های ناگفته و داستان‌های الهام‌بخش زیادی وجود دارد. چه کسی بهتر از من می‌تواند از پس این کار بر بیاید؟ به نظر من، باید فراز و نشیب‌های زندگی‌ام را با صدا و چشم‌انداز خودم نشان دهم.

مدونا هفته‌ی گذشته یک لایو اینستاگرامی برگزار و جریان آن اطلاعات اولیه را از فیلمنامه منتشر کرد. طبق ادعای او، جدیدترین محصول یونیورسال پیچکرز زنی هنرمند و جوان را به تصویر می‌کشد که به دنبال بقا در دنیای مردان است. مدونا همچنین گفت اولین پیش‌نویس که در حال حاضر آماده است، به نحوه‌ی ساخت آهنگ بسیار موفق Like a Prayer محصول سال ۱۹۸۹، ضبط صحنه‌های فیلم Evita محصول سال ۱۹۹۰ و تلاش‌های او برای کنار آمدن با شرایط نیویورک پس از نقل مکان می‌پردازد. این خواننده‌ی محبوب همچنین فیلم خود را اثری ناراحت‌کننده، دیوانه‌وار و خوشحال‌کننده توصیف کرد که فراز و نشیب‌های تبدیل شدن به یک سوپراستار را نشان دهد.

در حدود پنج دهه از ورود رسمی مدونا به صنعت موسیقی می‌گذرد و آثار او در این طول سال‌ها بیش از ۳۳۵ میلیون نسخه فروش داشته‌اند تا او ثروتمندترین زن این حوزه باشد. جدیدترین آلبوم او سال ۲۰۱۹ میلادی تحت عنوان Madame X منتشر شد و عملکرد بسیار خوبی را در جلب بازخوردهای مثبت از خود بر جا گذاشت.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments