1%
  • 0/10

کارگردان Madame Web دلیل نبود صحنه پس از تیتراژ در فیلمش را فاش ساخت

مادام وب برخلاف ترند این روزها حرکت کرد

کارگردان Madame Web دلیل نبود صحنه پس از تیتراژ در فیلمش را فاش ساخت ۳ ۲۹ بهمن ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
کارگردان Madame Web

اس. جی. کلارکسون، کارگردان Madame Web در بخشی از مصاحبه اخیر خود با THR فاش کرد چرا فیلم جدیدش هیچ صحنه پس از تیتراژی ندارد.

جدیدترین فیلم ابرقهرمانی سونی که Madame Web نام داشته و به فرنچایز Sony’s Spider-Man Universe تعلق دارد، اخیراً روی پرده نقره‌ای آمده است. این اثر به محض انتشار اولین تریلر درگیر حواشی شد؛ حواشی‌ای که دلیلش کیفیت پایین تریلر و مطرح شدن شایعه‌هایی در فضای مجازی بود. منابع غیررسمی مدعی شده بودند سونی در ابتدا می‌خواست مادام وب پیش درآمدی برای دو گانه The Amazing Spider-Man باشد.

کارگردان Madame Web یعنی اس. جی. کلارکسون (S. J. Clarkson) چندی پیش به مصاحبه با رسانه The Hollywood Reporter پرداخت. صحنه پس از تیتراژ ابتدایی به ترندی پرطرفدار در میان تولیدکنندگان آثار ابرقهرمانی تبدیل شده اما مادام وب چنین صحنه‌ای ندارد. به همین دلیل، خبرنگار تصمیم گرفت یکی از سوالات خود را به دلیل عدم وجود صحنه پس از تیتراژ اختصاص دهد:

پدرم همیشه می‌گفت: «اگر می‌خواهی چیزی بگویی، از جایت بلند شو، با صدای بلند حرف بزن و سپس خفه شو.» وقتی به تیتراژ انتهایی رسیدم، حس کردم هر چیزی که نیاز بوده را در طول فیلم گفته‌ام.

خبرنگار THR سوال دیگر خود را به شایعه‌های مربوط به تغییرات متعدد فیلمنامه اختصاص داد:

خب، فیلمنامه‌ای که برای من فرستاده شد، درباره سال ۲۰۰۳ میلادی بود. یادم می‌آید فردی به من گفت: «هی، ۲۰۰۳ خیلی وقت پیش بود.» منم پاسخ دادم: «منظورت چیست؟ سال ۲۰۰۳ را به یاد دارم. من آن سال را زندگی کردم.»

[چیزی درباره شایعه‌ها] نمی‌دانم، شاید [تغییراتی داشت].

همان‌طور که انتظار می‌رفت، فیلم Madame Web اصلاً و ابداً کیفیت قابل قبولی نداشته و نقدها گویای این موضوع هستند. کاربران حتی اثر مزبور را با Morbius مقایسه کرده و با ساخت میم‌ها و کلیپ‌های کوتاه سعی دارند آن را به سخره کشیده و میزان بد بودنش را نشان دهند. عدم رضایت مخاطبان از کیفیت فیلم همچنین روی عملکرد تجاری‌اش تاثیر گذاشته و بعید بنظر می‌رسد به سوددهی برسد.

در حال حاضر اطلاعاتی درباره زمان انتشار نسخه بلوری فیلم مادام وب در دسترس نیست.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments