اولین نگاه به شخصیت مرموز آدام اسکات در تصاویر جدید فیلم مادام وب

آیا آدام اسکات نقش مرد عنکبوتی را بازی می‌کند؟

تصاویر جدید فیلم مادام وب - آدام اسکات

به تازگی تصاویر جدید فیلم مادام وب (Madame Web) منتشر شده که شخصیت موموزی که آدام اسکات (Adam Sctott) نقشش را بازی می‌کند، نشان می‌دهند.

پس از موفقیت فیلم‌های اسپین‌آف مختلف مرد عنکبوتی (Spider-man) حالا شرکت سونی (Sony) به دنبال گسترش دنیای اختصاصی خود بر اساس شخصیت‌های کمیکی دیگری است. پس از اولین تلاش‌ها با فیلم‌های Venom: Let There b Carnage، Venom و Morbius حالا شرکت سونی در حال ساخت چند فیلم اسپین‌آف جدید با محوریت شخصیت‌های مادام وب (Madame Web)، کراون شکارچی (Kraven the Hunter) و ال موئرتو (El Muerto) است.

فیلم مورد انتظار مادام وب توسط نویسندگان فیلم Morbius یعنی بورک شارپلس (Matt Sharpless) و مت سازما (Matt Sazama) و همچنین اس. جی. کلارکسون (S. J. Clarkson) که در گذشته چند قسمت از سریال‌های Dexter، Banshee، Jessica Jones و The Defenders را کارگردانی کرده است، در حال ساخت است. پس از نزدیک به یک سال جستجو برای بازیگران، نهایتا اعلام شد داکوتا جانسون (Dakota Johnson)، بازیگر فیلم‌های The Social Network، 21 Jump Street و Need for Speed برای ایفای نقش اصلی این اثر، به آن پیوسته است، اگرچه جزئیات کامل نقش او فاش نشد.

در ماه‌های بعدی بازیگرانی دیگری از جمله سیدنی سوینی (Sydney Sweeney)، سلست اوکانر (Celeste O’Connor)، ایزابلا مرشد (Isabela Merced)، طاهار رحیم (Tahar Rahim)، اما رابرتز (Emma Roberts)، مایک اپس (Mike Epps) و آدام اسکات به این پروژه پیوستند. بعد از آن در تاریخ ۱۱ جولای ۲۰۲۲ (۲۰ تیر ۱۴۰۱) فیلمبرداری این اثر آغاز شد و تا همین اواخر نیز جزئیات داستانی و تقریباً نقش تمام بازیگرانی که در آن بازی کرده‌اند، مخفی مانده بود. با اینحال با شروع تولید طرفداران توانستند حدس‌هایی درباره این فیلم بزنند.

حالا حساب کاربری Marvel News در توییتر تصاویر جدید فیلم مادام وب را به اشتراک گذاشته است. این تصاویر نشان می‌هند که ظاهراً آدام اسکات در حال فیلمبرداری صحنه‌های مربوط به نقش خود که فعلاً مشخص نشده، است. این تصاویر پس از انتشار ویدیویی که در آن داکوتا جانسون در حال بازی در نقش جولیا کارپنتر (Julia Carpenter) نشان داده می‌شد، منتشر شد. شما در زیر می‌توانید این تصاویر منتشر شده را مشاهده کنید:

نکته جالبی که در رابطه با این تصاویر وجود دارد، آن است که لباسی که آدام اسکات پوشیده شباهت بسیار زیادی به لباس پیتر پارکر در مجموعه مرد عنکبوتی دارد. مدتی پیش تصاویری از پشت صحنه فیلم مادام وب منتشر شده بود که باعث شد عده‌ای حدس بزنند فیلم در دهه ۲۰۰۰ میلادی جریان دارد، بنابراین عده‌ای گمان کردند که شاید قرار است این فیلم در همان جهانی جریان داشته باشد که سه‌گانه مرد عنکبوتی سم ریمی (Sam Raimi) در آن اتفاق می‌افتد و شاید خود مرد عنکبوتی با بازی توبی مگوایر (Tobey Maguire) نیز در آن حضور داشته باشد. با اینحال ممکن است به دلیل چالش‌های قانونی‌ای که در رابطه با این شخصیت وجود دارد، شرکت سونی قصد داشته باشد پیتر پارکر و مرد عنکبوتی جدید خود را در مادام وب به نمایش بگذارد.

از آنجایی که شخصیت مادام وب اساساً یک روشن‌بین است که می‌تواند به ستون فقرات مولتی یعنی تار زندگی و سرنوشت (Web of Life and Destiny) را ببیند، این به سونی این اختیار را می‌دهد که نسخه جدیدی از پیتر پارکر را در یک جهان موازی دیگر قرار دارد، وارد این فیلم کند و شاید آدام اسکات بازیگر این پیتر پارکر جدید باشد. فیلم مادام وب فعلاً در مراحل اولیه تولید خود قرار دارد، بنابراین می‌توانیم انتظار داشته باشیم که به‌زودی بتوانیم اطلاعات بیشتری را از نقش مرموز آدام اسکات به دست بیاوریم.

فیلم مادام وب در ابتدا قرار بود تا در تاریخ ۷ جولای ۲۰۲۳ (۱۶ تیر ۱۴۰۲) اکران شود، اما پس از اعلام خبر تأخیر آن حالا برنامه‌ریزی شده است تا در تاریخ ۶ اکتبر ۲۰۲۳ (۱۴ مهر ۱۴۰۲) در سالن‌های سینِما اکران شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا