1%
  • 0/10

اولین تصاویر انیمیشن ارباب حلقه‌ها شخصیت اصلی را به نمایش می‌گذارد

تعداد تصاویر به رقم ۳ می‌رسد

اولین تصاویر انیمیشن ارباب حلقه‌ها شخصیت اصلی را به نمایش می‌گذارد ۰ ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ سینمای جهان کپی لینک

رسانه‌های Entertainment Weekly و People در مطالبی جداگانه و اختصاصی نخستین تصاویر انیمیشن ارباب حلقه‌ها را منتشر کردند.

جشنواره Annecy International Animation Film Festival هم اکنون در کشور فرانسه در حال برگزاری است. همانطور که از نامش می‌توان حدس زد، روی انیمیشن تمرکز داشته و فرصتی را برای فعالان این عرصه بوجود می‌آورد تا به تبلیغ جدیدترین محصولات خود بپردازند. استودیو وارنر یکی از حاضرانِ در این جشنواره بوده و بیست دقیقه ابتدایی انیمیشن The Lord of the Rings: The War of the Rohirrim را برای حاضران پخش کرد.

انیمیشن The Lord of the Rings: The War of the Rohirrim بر اساس ضمیمه‌های کتاب‌های ارباب حلقه‌ها (The Lord of the Rings) ساخته شده و پیش درآمدی بر سه گانه پیتر جکسون (Peter Jackson) به شمار می‌رود. به بیان دقیقتر، درباره هلم پتک مشت بوده که در پی حمله دونلندی‌ها، مردم خود را به مکانی می‌برد که بعدها قلعه دیپ هلمز نامیده می‌شود.

با گذشت مدت کوتاهی از نمایش در جشنواره Annecy، رسانه‌های Entertainment Weekly و People بواسطه مطالبی جداگانه اولین تصاویر انیمیشن ارباب حلقه‌ها را منتشر کرده‌اند. تعداد تصاویر به رقم ۳ رسیده و پروتاگونیست، یعنی هرا و آنتاگونیست، یعنی ولف را نشان می‌دهد. در ادامه می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید:

سبک هنری انیمیشن ارباب حلقه‌ها شدیداً یادآور انیمه‌های ژاپنی بوده اما این موضوع به معنای فاصله گرفتن از سه گانه پیتر جکسون نیست؛ شمشیری که هرا در یکی از تصاویر به دست گرفته، بشدت شبیه شمشیری است که در فیلم‌های لایو اکشن دیدیم. همچنین تختی که هلم پتک مشت روی آن نشسته، به تختی شباهت دارد که در فیلم‌ها قابل مشاهده است. البته وجود چنین شباهت‌هایی غیرمنتظره نیست؛ چون پیتر جکسون از تهیه کنندگان اجرایی محسوب می‌شود.

در انتها، لازم به ذکر است انیمیشن ارباب حلقه‌ها در تاریخ ۲۳ آذر (مصادف با ۱۳ دسامبر)  بصورت گسترده اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments