#مهسا_امینی

استودیو سازنده Lord Of The Rings: Gollum از جزئیات این بازی می‌گوید

گالوم و صداهایی که در سر دارد

Lord Of The Rings: Gollum \

بازی Lord of the Rings: Gollum تا سال ۲۰۲۱ میلادی قرار نیست منتشر شود اما استودیو Daedalic، جزئیاتی را درباره بازی جدید خود فاش کرده است.

تا امروز تعداد زیادی بازی بر مبنای دنیای ارباب حلقه‌ها ساخته شده و در حال حاضر استودیو Daedalic، درحال ساخت یک بازی با محوریت کاراکتر گالوم است. گالوم شخصیتی خیالی، خلق شده توسط جی. آر. آر. تالکین به شمار می‌رود. او برای اولین بار در مجموعه کتاب‌های هابیت حضور داشت و در سری ارباب حلقه‌ها دارای نقش مهمی بود که موجودی قابل ترحم و در عین حال نفرت‌انگیز محسوب می‌شد. در داستان ارباب حلقه‌ها او یکی از معدود افرادی بود که مدت طولانی حلقه را همراه خود داشت و از تاثیر آن، در بدن هابیتی او انحنا به وجود آمد و در افکارش تاثیر گذاشت و عمرش را به طور غیرطبیعی افزایش داد.

در حال حاضر بازی Gollum در مرحله ساخت قرار دارد و استودیو سازنده آن در مورد این بازی مطالبی را به اشتراک گذاشته که این افشاگری چگونگی کاراکترهای نمادین، مکانیک بازی و کاراکترهای دیگری که به سرزمین میانی تعلق دارند را توضیح می‌دهد. طبق اطلاعات منتشر شده در مجله Daedalic ،Edge توسعه دهنده بازی در رابطه با گولم و دیدش نسبت به این کاراکتر، راه و روش خود را دارد و می‌گوید داستان بازی به سال‌ها پیش از وقایع زمان ارباب حلقه‌ها می‌پردازد.

بازی Lord of the Rings: Gollum به‌عنوان یک بازی اکشن مخفی‌کاری معرفی شده که به بازیکن اجازه گشت و گذار در Barad-Dur، جنگل تاریک واقع در قلب Mordor، را می‌دهد. اعضای Ringwraith هم در بازی حضور خواهند داشت که احتمالا بازیکن باید جلوی آن‌ها را برای بدست آوردن حلقه بگیرد. همچنین کارگردان هنری، Mathias Fischer، درمورد موجودات عجیب داخل بازی گفته به‌دنبال رونمایی بهتری از آن‌ها می‌گردد تا جذابیت کافی را برای بازیکن داشته باشند.

بازی The Lord of the Rings: Gollum قرار است در سال ۲۰۲۱ میلادی برای کنسول‌های نسل بعد یعنی ایکس باکس سری ایکس و پلی‌استیشن 5، منتشر شود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا