کلیپ تبلیغاتی Loki اثری غیرقابل‌پیش‌بینی را وعده می‌دهد

فاصله چندانی با پخش نداریم

استودیو آمریکایی مارول از طریق حساب اینستاگرام خود کلیپ تبلیغاتی Loki را منتشر کرد. این ویدیو سریالی غافلگیرکننده را نوید می‌دهد.

اگر فاز نخست را نادیده بگیریم، Marvel Cinematic Universe هر سال حداقل دو فیلم را به سینماهای سراسر جهان آورد. این روند به مدت ۷ سال ادامه داشت تا اینکه ویروس کرونا از راه رسید و به واسطه سرایت و کشندگی بالا، باعث تعطیلی اماکن شلوغ از جمله سینماها شد. با ادامه‌دار شدن تعطیلی‌ها، مارول اکران فیلم‌های جدیدش را برای چندین ماه به تعویق انداخت.

اواخر سال گذشته میلادی هنوز امید چندانی به واکیسناسیون عمومی، کاهش نرخ ابتلا و افزایش حضور مردم در اجتماع وجود نداشت. در نتیجه، مارول تصمیم گرفت نیمه نخست سال ۲۰۲۱ را با سریال‌های ابرقهرمانی خود پر کند. در همین راستا، WandaVision اوایل سال منتشر شد و پس از آن هم فصل نخست The Falcon and the Winter Soldier در دسترس قرار گرفت. علاقه‌مندان حالا برای انتشار Loki لحظه‌شماری می‌کنند.

در حالی که فاصله چندانی با انتشار نداریم، حساب اینستاگرامی مارول کلیپ تبلیغاتی Loki را با فالوئرهای خود به اشتراک گذاشته است. این ویدیو تنها ۱۲ ثانیه زمان داشته و در همین مدت کوتاه، اثری غیرقابل‌پیش‌بینی و غافلگیرکننده را به بینندگان وعده می‌دهد. در صورتی که اخبار را دنبال نکرده‌اید، باید بگوییم محصول جدید سرویس استریم دیزنی پلاس پس از Avengers: Endgame روایت می‌شود. لوکی در فیلم مزبور به صورت اتفاقی به تسراکت دسترسی پیدا و از آن برای فرار استفاده کرد.

با توجه به اطلاعاتی که از Loki منتشر شده، لوکی به واسطه تسراکت به تاریخ‌های مختلف سفر کرده و تغییراتی را در خط زمانی به وجود می‌آورد. این اقدام باعث جلب توجه سازمان اختلالات زمانی می‌شود؛ سازمانی که وظیفه دارد هر گونه عامل اخلالگری را از بین برده و خط‌های زمانی را به حالت اولیه خود بازگرداند. لوکی طی اتفاقاتی دستگیر شده و به اجبار با یکی از کارمندان سازمان به نام موبیوس همکاری می‌کند. موبیوس سرگذشت خدای شرارت را به صورت کامل مطالعه کرده و شناخت کاملی از او دارد. با این حال، از لوکی می‌خواهد حین رفع مشکلات به وجود آمده در خط‌های زمانی همراهی‌اش کند.

Loki، پروتاگونیستی غیرقابل‌پیش‌بینی‌ای دارد. در نتیجه، چندان عجیب نیست که سازندگان داستانی غافل‌گیرکننده را نوید می‌دهند. خدای شرارت در ابتدا تلاش کرد برادر ناتنی خود ثور را از میان برداشته و حاکم آسگارد شود. پس از خیانت‌های مکرر، به متحدی برای خدای آذرخش تبدیل شد و در کنارش به دفاع از آسگارد پرداخت. او نهایتا جان خود را حین تلاش برای کشتن تانوس از دست داد.

فصل نخست سریال لوکی از شش قسمت تشکیل شده و پخش آن از تاریخ ۱۹ خرداد سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۹ ژوئن) آغاز می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا