#مهسا_امینی

زمان پخش سریال Loki از Disney Plus مشخص شد

خدای شرارت تابستان امسال برمی‌گردد

زمان پخش سریال Loki

طبق اعلام رسمی شرکت Marvel Studios، زمان پخش سریال Loki از سرویس اشتراکی Disney Plus تغییر کرده و اکنون قرار است با یک ماه تاخیر، در ژوئن سال میلادی جاری شاهد انتشار اولین قسمت آن باشیم.

پس از پخش سریال که WandaVision که با موفقیت بسیار زیادی همراهی بود و همچنین مشخص شدن تاریخ انتشار سریال The Falcon and the Winter Soldier، اکنون زمان پخش سومین سریال از جهان سینمایی Marvel مشخص شده است.

بنابر اعلام رسمی شرکت Marvel Studios و Disney Plus، زمان پخش سریال Loki کمی تغییر کرده است و اکنون به جای ماه مه، در تاریخ ۱۱ ژوئن ۲۰۲۱ (۲۱ خرداد ۱۴۰۰) از طریق سرویس اشتراکی Disney Plus منتشر خواهد شد. این بدان معناست که اکنون فاصله‌ی بیشتری میان پخش این سریال و The Falcon and the Winter Soldier وجود دارد.

سریال Loki پس از حوادث فیلم Avengers: Endgame جریان دارد و تام هیدلستون باری دیگر برای ایفای نقش خدای شرارت بازگشته است. تریلرهای به نمایش درآمده از این مجموعه تا به الان بسیار جذاب و هیجان‌انگیز بوده‌اند. این طور که به نظر می‌رسد، قرار است برخی از پرطرفدار و مهم‌ترین داستان‌های کمیک در این سریال روایت شوند.

سریال Loki توسط کیت هرون کارگردانی شده  و مایکل وادرون وظیفه‌ی نویسندگی آن را بر عهده داشته است. تام هیدلستون در نقش لوکی و سوفیا دی مارتین، اوون ویلسون، گوگو امبتا-را و ریچارد ای گرانت در نقش‌هایی نامشخص، از جمله بازیگرانی هستند که در این سریال به ایفای نقش پرداخته‌اند.

به جز این مجموعه و The Falcon and the Winter Soldier، سریال‌های What If…? ،Ms. Marvel و Hawkeye برای پخش در سال میلادی جاری برنامه‌ریزی شده‌اند، اما هنوز تاریخ انتشار دقیقشان مشخص نشده است.. علاوه بر این‌ها Marvel برنامه دارد تا فیلم‌های Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings ،Black Widow ، Eternals و Spider-Man: No Way Home را امسال در سینماها اکران کند، هرچند شاید بعضی از آن‌ها به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا تاریخ اکرانشان تغییر کند و یا همزمان با اکران، در سرویس Disney Plus نیز پخش شوند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا