تیزر فصل دوم سریال Loki مبارزه لوکی با جادو را نشان می‌دهد

بازگشت سازمان TVA

در تیزر فصل دوم سریال Loki که به تازگی منتشر شده، می‌توانید شاهد مبارزه شخصیت لوکی با جادو و همچنین برخی جزئیات جالب دیگر باشید.

در ویدیویی که به تازگی برای تبلیغ سریال‌های شبکه دیزنی پلاس (Disney Plus) و هولو (Hulu) منتشر شده، می‌توان شاهد سکانس‌هایی از فصل جدید سریال Loki بود که جزئیات آن، اشاره‌های بسیاری را به داستان مرموز آن می‌کنند؛ چیزی که بی‌صبرانه منتظر آن هستیم!

در این ویدیو کوتاه، شخصیت لوکی در چند سکانس متفاوت دیده می‌شود که یکی مشابه با تیزر منتشر شده قبلی، دیگری با لباسی قدیمی و مهم‌ترین آن نیز هنگامی است که لوکی در مقابل یک در با نشان TVA ایستاده و ظاهرا یکی از سلاح‌های سربازان آن را وارد دیوار می‌کند. در ادامه این جزئیات را بررسی می‌کنیم.

جزئیات تیزر فصل دوم سریال Loki

در این تریلر جدای از جزئیاتی که درباره سایر سریال‌های شبکه دیزنی پلاس و هولو، مانند Secret Invasion و The Mandalorian داده می‌شود، می‌توانید برخی سکانس‌های مربوط به سیزن دوم سریال لوکی را مشاهده کنید. ابتدا بگذارید از تصویر بالا شروع کنیم که به نظر می‌رسد در آن، لوکی در حال مبارزه با جادوی سبزرنگ خود است. اینکه او با چه کسی مبارزه می‌کند، هنوز مشخص نیست.

سپس در تصویر دوم که از همه مهم‌تر است، می‌توانید لوکی را در مقابل دیواری ببینید که روی آن،‌ علامت TVA درج شده و ظاهرا همان سه شخصیت فیک نگهداراران زمان (Time Keepers) دیده می‌شوند. در اینجا می‌توان دید که ظاهرا کله یکی از همین نگهداران زمان (که البته فقط ربات هستند) روی زمین دیده می‌شود. اینکه آیا لوکی او را زده یا نه مشخص نیست، اما قاعدتا این سازمان تی وی ای، با آنچه که در فصل اول دیده بودیم فرق می‌کند.

ما در فصل اول دیده بودیم که نگهداران زمان تنها سه شخصیت دروغین هستند که He Who Remains آن‌ها را برای گول زدن کارمندان تی وی ای ساخته است؛ افرادی که خود همگی ورینت هستند و حق انتخاب آن‌ها برای سال‌های سال توسط کانگ (Kang The Conqueror) سلب شده بود. با این وجود، در پایان سیزن اول متوجه شدیم که لوکی سر از یک تی وی ای دیگر درآورده و به نظر می‌رسد که این تصویر از تیزر فصل دوم سریال Loki متعلق به همین مکان باشد.

همچنین در نظر داشته باشید که کانگ فاتح یک ورینت بسیار معروف به نام راما تات (Rama-Tut) دارد که ممکن است تصویر منتشر شده از لوکی در مقابل یک دیوار، متعلق به کاخ او باشد. راما تات یک نسخه از کانگ است به دوران مصر باستان سفر کرده و با قدرت خود بر آن حکومت می‌کند و این دیوار نیز شباهت‌هایی را به این دوره تاریخی دارد.

در فصل جدید سریال Loki، تام هیدلستون (Tom Hiddleston) برای ایفای نقش شخصیت لوکی باز می‌گردد و در کنار او، اون ویلسون (Owen Wilson) برای ایفای نقش شخصیت موبیوس (Mobius) مجددا در کنار او حاضر خواهد شد. با این وجود، هنوز خبری درباره حضور دیگر شخصیت‌های مهم سریال مانند ورینت‌های مختلف کانگ داده نشده، اما می‌دانیم که سیلوی (Sylvie) هم در این سیزن جدید حضور دارد!

سریال Loki برای پخش در تابستان سال ۱۴۰۲ – ۲۰۲۳ از شبکه دیزنی پلاس در نظر گرفته شده است.

4.4 7 آراء
امتیاز مطلب

guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا