1%
  • 0/10

مدت زمان قسمت اول فصل دوم لوکی مشخص شد

اکران محدود در آینده رخ خواهد داد

مدت زمان قسمت اول فصل دوم لوکی مشخص شد ۰ ۲۶ شهریور ۱۴۰۲ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
مدت زمان قسمت اول فصل دوم لوکی

یکی از افشاگران فیلم و سریال که با نام Cryptic HD QUALITY شناخته می‌شود، مدت زمان قسمت اول فصل دوم لوکی (Loki) را فاش کرده است.

فصل دوم Loki طی هفته‌های آتی از طریق دیزنی پلاس منتشر شده و دقیقاً از جایی آغاز می‌شود که فصل نخست به انتها رسید. در پی قتل کانگ فاتح (Kang The Conqueror) و از بین رفتن خط زمانی مقدس، همه چیز بهم ریخته و آینده شومی در انتظار است. خدای شرارت باید با همکاری موبیوس شخصیت‌های دیگر مانند سیلوی، میس مینت و قاضی رد اسلیر را یافته و سپس جلوی اتفاقات شوم را قبل از رخ دادن بگیرد.

Cryptic HD QUALITY یک افشاگر فیلم و سریال بوده و اخیراً مدت زمان قسمت اول فصل دوم لوکی را فاش کرده است. طبق ادعای او، قسمت اول ۴۵ دقیقه زمان داشته که ۶ دقیقه آن تیتراژ است. Cryptic HD QUALITY همچنین در پستی دیگر مدعی شده تماشای قسمت دوم ۴۹ دقیقه زمان می‌برد که از این مقدار، ۵ دقیقه‌اش تیتراژ خواهد بود. البته اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته، همین موارد نیستند. او گفته فصل دوم این سریال مورد انتظار بصورت محدود به نمایش گذاشته خواهد شد و از همین رو، می‌توان انتظار داشت نقدهای کوتاه آن مدتی قبل از عرضه رسمی به فضای مجازی بیایند.

از آنجایی که چند هفته به انتشار رسمی باقی مانده، می‌توان انتظار داشت مارول حداقل یک تریلر منتشر کرده و تعدادی پوستر یا تبلیغ تلویزیونی هم به اشتراک بگذارد. همچنین رویدهای تبلیغاتی برگزار خواهند شد اما خبری از بازیگران سریال مانند تام هیدلستون (Tom Hiddleston)، اوون ویلسون (Owen Wilson) و سوفیا دی مارتینو (Sophia Di Martino) نخواهد بود. بازیگران هالیوودی فعلاً در اعتصاب بسر برده و نه تنها جلوی دوربین نمی‌آیند، بلکه در رویدادها شرکت نمی‌کنند.

فصل دوم لوکی از ۶ قسمت تشکیل  شده و اولین قسمت آن در تاریخ ۱۴ مهر (مصادف با ۶ اکتبر) در دسترس قرار خواهد گرفت.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments