1%
  • 10/10

ساخت فیلم Lobo در استودیو دی سی آغاز شد

البته ادعای یک افشاگر است!

ساخت فیلم Lobo در استودیو دی سی آغاز شد ۷ ۱۸ تیر ۱۴۰۳ سینمای جهان کپی لینک
ساخت فیلم Lobo در استودیو دی سی آغاز شد

یکی از افشاگرهای قابل اعتمادی که در شبکه اجتماعی ایکس فعالیت دارد، از آغاز روند ساخت فیلم Lobo خبر داده است.

استودیوهای دی سی و وارنر خود را برای راه اندازی فرنچایز جدیدی به نام DC Universe آماده می‌کنند. در حال حاضر، ساخت ۶ فیلم سینمایی تایید شده که از میانشان Superman و Supergirl: Woman of Tomorrow تاریخ انتشار داشته و بقیه بدون تاریخ اکران هستند. اینطور که بنظر می‌رسد، تعداد فیلم‌های سینمایی در حال ساخت بیشتر از این رقم بوده و استودیوها برخی را هنوز معرفی نکرده‌اند.

MyTimeToShineHello یکی از افشاگرهای مشهوری است که در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) فعالیت کرده و مواردی را به اشتراک گذاشت که بعدها صحتشان تایید شد. MTTSH در یکی از جدیدترین ادعاهای خود گفته ساخت فیلم Lobo در استودیو دی سی آغاز شده است. البته وارد جزئیات نشد و نامی از دست اندرکاران پروژه یا بازیگر نقش اصلی‌اش به میان نیاورد. هر چند، قبلاً شایعه‌هایی در این باره منتشر شد.

جیسون موموآ (Jason Momoa) قبلاً نقش آکوامن را در فرنچایز DC Extended Universe ایفا کرده بود. او چندی پیش به پیوستن به فرنچایز دی سی یونیورس و ایفای نقش لوبو ابراز تمایل کرد. موموآ حتی گفت از دوران بچگی به این ضدقهرمان علاقه داشت و کمیک بوک‌هایش را جمع آوری می‌کرد. همچنین گفت اگر زنگ زده و درخواست کنند این نقش را بپذیرد، سریعاً جواب مثبت می‌دهد.

منابع غیررسمی طی ماه‌های گذشته ادعاهای ضد و نقیضی را پیرامون جیسون موموآ مطرح کرده‌اند. برخی گفته‌اند مدیران دی سی در حال حاضر موموآ را برای نقش لوبو در نظر داشته و او یکی از گزینه‌های اصلی است. برخی دیگر گفته‌اند نقش مزبور به بازیگر آمریکایی رسیده و این ماجرا قطعی است.

بد نیست بدانید جیسون موموآ سال‌ها پیش که در آستانه پیوستن به DCEU بود، گمان می‌کرد زک اسنایدر (Zack Snyder) او را برای نقش لوبو در نظر دارد!
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

7 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments