1%
  • 0/10

آیا قسمت دوم بازی Lies of P ساخته می‌شود؟

پاسخ صریح کارگردان

آیا قسمت دوم بازی Lies of P ساخته می‌شود؟ ۰ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
قسمت دوم بازی Lies of P

جیوون چوی (Jiwon Choi)، یکی از اعضای استودیوی Round8 Studio، به گمانه زنی‌ها پیرامون قسمت دوم بازی Lies of P خاتمه داده است.

Round8 Studio یک استودیوی بازیسازی است که در کره جنوبی واقع شده و برای اولین محصول خود به سراغ ترکیبی از داستان پینوکیو و گیم پلی سولزلایک رفت. بازی آن‌ها تحت عنوان Lies of P اواسط سپتامبر سال جاری میلادی عرضه شد و نه تنها بازخوردهای مثبتی را از سوی کارشناسان و مخاطبان دریافت کرد، بلکه موفق شد تا ابتدای ماه جاری میلادی فروشی معادل یک میلیون نسخه را به ثبت برساند. این دستاورد در کنار صحنه پس از تیتراژ پایانی، گمانه زنی‌هایی را پیرامون قسمت دوم بوجود آورد.

استودیوی Round8 Studio و ناشر آن، یعنی Neowiz Games اخیراً یک ویدیو در یوتیوب به اشتراک گذاشته‌اند که Director’s Letter نام دارد. جیوون چوی که کارگردانی Lies of P را بر عهده داشته، در ویدیو جلوی دوربین آمده و پیرامون موضوعات مختلفی صحبت می‌کند. طبق گفته او، آپدیت جدید در دست توسعه بوده و در ماه جاری میلادی عرضه می‌شود. این آپدیت تغییرات قابل توجهی را شامل شده که برای مثال می‌توان به کاهش سختی بازی در بخش‌های ابتدایی اشاره کرد. همچنین قابلیت Rising Dodge به لیست مهارت‌های پیش فرض اضافه شده و دیگر نیازی به آنلاک کردنش نخواهد بود.

محتویات آپدیت جدید به همین موارد خلاصه نشده و یک لباس کاملاً تازه را شامل می‌شود. همچنین امکانی مهیا خواهد شد تا کاربران عینک‌ها و کلاه‌ها را بصورت جداگانه انتخاب کرده و بپوشند؛ اتفاقی که باعث خواهد شد کاربران در شخصی سازی ظاهر پروتاگونیست آزادی عمل بیشتری داشته باشند. در ضمن، جیوون چوی صریحاً گفت بالاترین اولویتشان در حال حاضر توسعه اولین بسته الحاقی و قسمت دوم بازی Lies of P است. البته قسمت دوم فعلاً در فاز ایده پردازی بوده و فاصله بسیار زیادی با عرضه دارد.

بازی Lies of P هم اکنون روی پلتفرم‌های ایکس باکس، پلی استیشن و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments