تماشا کنید: تریلر زمان عرضه بازی Lies of P

همه دروغ‌گو هستند

تماشا کنید: تریلر زمان عرضه بازی Lies of P حمید توحیدلو ۰ ۲۳ شهریور ۱۴۰۲ تریلر بازی

استودیوی نئوویز ساعاتی پیش تریلر زمان عرضه بازی سولزلایک Lies of P را به اشتراک گذاشت.

بعد از مدت‌ها صبر و انتظار، در نهایت بازی لایز آو پی طی روزهای آینده روانه بازار می‌شود؛ اثری در سبک سولزلایک که با الهام از بلادبورن، شما را به دنیای پینوکیو و جهان دروغ‌گوها می‌برد. داستان بازی در شهر کرات و در اواخر قرن نوزدهم الی اوایل قرن بیستم جریان دارد که در نقش یک ربات انسان نما به نام پینوکیو به ماجراجویی می‌پردازید.

در همین راستا که کمتر از یک هفته به انتشار بازی باقی مانده، ساعاتی پیش تیم سازنده تریلر زمان عرضه Lies of P را پخش کرد. این ویدیوی ۱۵ ثانیه‌ای به طور مختصر نگاهی به برخی دشمن‌ها و مبارزات دارد.

بهتر است بدانید اتمام ماموریت‌های اصلی بازی لایز آو پی حدود ۳۰ ساعت به طول می‌انجامد که البته در صورت کاوش در جهان بازی، این رقم تا ۶۰ ساعت افزایش می‌یابد. از طرفی، بازی ارزش تکرار بالایی دارد؛ چرا که طبق اعلام تیم سازنده، لایز آو پی سه پایان متفاوت دارد که این سه پایان تحت تاثیر سیستم دروغ‌گویی بازی قرار می‌گیرند.

لازم به ذکر است که بازی مورد انتظار Lies of P در روز ۱۹ سپتامبر سال جاری (۲۸ شهریور ماه) برای کنسول‌های ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 و همچنین پلتفرم رایانه شخصی عرضه خواهد شد.

البته، در صورت خرید نسخه دیجیتال دیلاکس، به مدت سه روز زودتر از سایر بازیکن‌ها می‌توانید به بازی دسترسی داشته باشید. از طرفی، مشترکین گیم پس از همان روز نخست عرضه به طور رایگان قادر به تجربه بازی هستند.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا