با زیرنویس تماشا کنید: تریلر بازی Lies Of P

انتشار بر روی ایکس باکس گیم پس در روز اول!

نمایشگاه گیمزکام (Gamescom) شروع شده است و برای اولین بار تریلر بازی Lies of P به نمایش گذاشته شده است. همراه با تریلر این بازی مورد انتظار اخبار عرضه شدن بازی به ایکس باکس گیم پس (Xbox Game Pass) در روز اول انتشار نیز تایید شد.

از زمان معرفی بازی در سال ۲۰۲۱ استودیوی سازنده این بازی Round8 اخبار زیادی را به اشتراک نگذاشت و فقط نکات و به‌روزرسانی‌های پراکنده‌ای را ارائه کرد. با این حال در اولین روز نمایشگاه گیمزکام با انتشار یک تریلر کاملاً جدید اوضاع تغییر پیدا کرده است و به طرفداران مشتاق دیدگاه بیشتری نسبت به داستان منحصر به فرد بازی Lies of P و همچنین نگاهی به مبارزات و اکشن به سبک سولزلایک (Soulslike) این بازی می‌دهد که بازیکنان در هنگام انتشار در سال آینده تجربه خواهند کرد.

در مقایسه با دیگر بازی‌های سبک سولزلایک، بازی Lies of P دارای یک پیش‌فرض منحصربه‌فردتری است. این بازی بر اساس داستان کودکانه پینوکیو ساخته شده است و بازیکنان کنترل عروسکی ماشینی را به دست خواهند گرفت که وظیفه دارد در شهر در حال فروپاشی کرات (Krat) به جستجو بپردازد، با دشمنان بجنگد و سعی کن باری دیگر با آقای ژپتو متحد شود. هنگامی که انتشار بازی Lies of P قطعی شد توسعه دهندگان به سیستم منحصر به فردی در گیم پلی اشاره کردند که حول محور دروغ گفتن در هنگام شرکت در گفتگوهای میان بازی می‌چرخد. از آن زمان به بعد استودیوی Round8 سکوت کامل اختیار کرد و جزئیات بیشتری را فاش نکرد اما حالا با جدیدترین تریلر این بازی اطلاعات زیادی در مورد اتفاقات و اکشن بازی به طرفداران داده شده است.

در شب اول نمایشگاه گیمزکام جدیدترین تریلر بازی منتشر شد که چهار دقیقه داستان و گیم‌ پلی را به نمایش می‌گذارد و به علاوه در محتوای آن خبر انتشار این بازی در گیم پس نیز داده می‌شود. طرفداران در روند داستانی بازی می‌بینند که شهر کرات توسط یک موجود ناشناخته در هرج و مرج و جنون فرو رفته است و پینوکیو بسته به تصمیماتی که می‌گیرد و اعمالی که انجام می‌دهد تنها امید شهر است. تریلر منتشر شده مبارزات و اکشن بازی را به نمایش می‌گذارد و پینوکیو را نشان می‌دهد که در خیابان‌های شهر کرات با دشمنان ماشینی در اندازه‌های مختلف مبارزه می‌کند و در این راه از ابزارهای مختلفی مانند شعله افکن و مهارت‌های رزمی پیشرفته خود برای نجات آینده شهر استفاده می‌کند.

تریلر با پخش دیالوگی از طرف یک گروه از تبهکاران به پایان می‌رسد. یکی از اعضای گروه تابوتی را حمل می‌کند که با گذاشتن تابوت بر روی زمین در آن باز می‌شود و عبارت دروغگو (Liar) که داخل آن نوشته شده آشکار می‌شود. یکی دیگر از اعضای گروه به بازیکنان دستور می‌دهد تا به تابوت وارد شوند و این بخش از گیم پلی احتمالاً به وجود انتخاب در بازی به مانند سبک سولز لایک اشاره می‌کند.

تریلر بازی Lies of P به طرفداران محتوای زیادی برای تجزیه و تحلیل داده است و با انتشار فیلم‌ها و تصاویر بیشتر از آن، مقایسه‌ها بین این عنوان از استودیو Round8 با عنوان با سبک مشابه آن Bloodborne از استودیو فرام سافتور (Fromsoftware) به طور پیوسته افزایش میابند. زمان نشان خواهد داد که سازندگان این بازی برای متمایز شدن این عنوان چه خواهند کرد، اما عرضه در روز اول بر روی سرویس اشتراکی گیم پس قطعا شروعی خوب است.

بازی Lies of P در سال ۲۰۲۳ منتشر خواهد شد و برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس و اس در دسترس خواهد بود.

نظر شما درباره بازی مورد انتظار Lies of P چیست؟ آیا این بازی توانسته است سبک سولزلایک خوبی را ارائه کند؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا