#مهسا_امینی

لیام نیسون برای بازی در سریال Obi-Wan اعلام آمادگی کرد

آیا او در نقش Qui-Gon باز می‌گردد؟

لیام نیسون برای بازی در سریال Obi-Wan اعلام آمادگی کرد

لیام نیسون (Liam Neeson)، بازیگر مشهور هالیوودی که فیلم‌های شناخته شده‌ی زیادی را در کارنامه دارد، اعلام کرده که عللاقه‌مند است تا در نقش Qui-Gon برای سریال Obi-Wan، بازگردد.

لیام نیسون معمولا بازیگر پر سر و صدایی نیست اما زمانی که وقتش برسد و به خصوص موقعی که صحبت از فرنچایز Star Wars باشد، حسابی سر و صدا می‌کند. از این بازیگر ۶۸ ساله ایرلندی پرسیده شده است که آیا او دوست دارد تا دوباره در نقش استاد جدای Qui-Gon و در سریال Obi-Wan Kenobi که در آینده از دیزنی پلاس پخش خواهد شد، به بازی بپردازد یا نه؟ لیام نیسون به این صورت پاسخ داده:

قطعا! مشخصه که دوست دارم انجامش بدم.

صحبت‌ها و اظهارات زیادی در این باره نشده اما طرفداران با خواندن این خبر می‌توانند خوشحال باشند که لیام نیسون قبول کرده تا دوباره ردای جدای خود را بپوشد و تحقق این بازگشت فقط به کمپانی دیزنی بستگی دارد.

آقای Ewan McGregor قرار است برای دومین بار نقش Obi-Wan را در این سریال بازی کند. خط داستانی این سریال به هشت سال پس از اتفاقات فیلم Revenge of the Sith و مبارزه‌ی اوبی وان با لوک اسکای‌واکر برمی‌گردد و همچنین این سریال توسط Deborah Chow کارگردانی می‌شود. مک‌گریگور، چو، امینی، کیثلین کندی، تریسی سیوارد، جیسون مک‌گتلین و جان سوارتز تهیه‌کنندگان اجرایی این سریال محسوب می‌شوند.

مک‌گریگور حدود ۲ دهه‌ی پیش برای اولین بار نقش اوبی-وان کنوبی را در سه‌گانه‌ پیش‌درآمد Star Wars بازی کرد و آخرین حضور لایو-اکشن او به سال ۲۰۰۵ و بازی در فیلم Revenge of the Sith برمی‌گردد. البته از صدای او در فیلم The Force Awakens و طی یک ویژن از کایلو رن، استفاده شد.

۲ سال قبل استفن دلدرای (Stephen Daldry) برای کارگردانی فیلم Obi-wan اعلام آمادگی کرد. متاسفانه ساخت این فیلم و فیلم‌های دیگر اسپین‌آف‌ این سری، به دلیل فروش ناامیدکننده‌ی فیلم Solo: A Star Wars Story متوقف شد.

جزئیات خاص دیگری در مورد سریال Obi-Wan وجود ندارد و البته رمان‌ها و کامیک بوک‌های بسیار کمی وقایع مابین اپیزود ۳ و اپیزود ۴ را پوشش داده‌اند. آیا شما از طرفداران سری استار وارز هستید؟ کدام کارکتر از دید شما جذاب‌تر به نظر می‌رسد؟ برای ما در قسمت کامنت بنویسید.


guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا