تصویری از کیت در حال توسعه پلی‌استیشن 5 لو رفت

اولین تصویر غیر رسمی از DualShock 5!

تصویری از کیت در حال توسعه پلی‌استیشن 5

به تازگی تصویری از کیت در حال توسعه پلی‌استیشن 5 توسط یک عکاس به بیرون درز پیدا کرده است.

کماکان در حال نزدیک شدن به پایان چرخه حیات نسل هشتم کنسول‌ها هستیم و باید خودمان را برای کنسول‌های نسل نهم آماده کنیم. در همین راستا، چندی پیش سونی بدون انتشار حتی کوچکترین جزئیات رسما خبر توسعه کنسول نسل نهمی این شرکت یعنی پلی‌‎استیشن 5 را تایید کرد.

حالا، یک عکاس تصویری از کیت در دست توسعه پلی‌استیشن 5 در توییتر منتشر کرده که در آن شاهد دوکیت از این کنسول در کنار هم هستیم. در زیر می‌توانید این تصویر را مشاهده کنید:

تصویری از دو کیت در دست توسعه پلی‌استیشن 5!

قطعا نمی‌توان گفت که این شکل و طرح نهایی کنسول پلی‌استیشن 5 است، چون در تصویر شاهد تنها دو عدد کیت توسعه هستیم. با این حال می‌توان از این موضوع اطمینان حاصل پیدا کرد که این کیت واقعی PS5 است. چندی پیش نیز چنین تصویری از کیت در حال ساخت کنسول نهمی سونی با همین طراحی هم منتشر شده بود.

شاید از نکات جالب در تصویر، DualShock 5 باشد. پیش از این گزارشاتی از طرح احتمالی کنترلر پلی‌استیشن 5 منتشر شده بود. گزارشاتی مثل اینکه دوال‌شاک 5 فاقد لایت بار یا همان چراغ بر روی کنترلر خواهد بود و اینکه DualShock 5 به نسبت DualShock 4 از اندازه بزرگتری برخوردار است.

یکی دیگر از نکاتی که ممکن است در تصویر توجه شما را به خود جلب کند، دو کیت در حال توسعه کنسول‌های پلی‌استیشن 4 و پلی‌استیشن 4 پرو، پشت سر کیت پلی‌استیشن 5 است.

هنوز هیچ‌چیزی به طور رسمی توسط کمپانی سونی درباره پلی‌استیشن 5 تایید و یا اعلام نشده است و تا به اینجا باید به یک سری شایعات و گزارشات این چنینی درباره کنسول نهمی سونی بسنده کنیم. ولی با توجه به اینکه سونی، تعطیلات کریسمس سال ۲۰۲۰ میلادی را زمان انتشار PS5 اعلام کرده، باید در آینده‌ای نچندان دور شاهد اطلاعات رسمی از سوی این شرکت ژاپنی باشیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا