تصاویر لو رفته ظاهر احتمالی Xbox Series X را نشان می‌دهد

به نظر می‌رسد که تصاویر تازه منتشر شده، مربوط به مدل واقعی کنسول نسل بعد مایکروسافت باشد

ظاهر احتمالی Xbox Series X

امروز تصاویری در فروم NeoGaf پخش شده است که به نظر می‌رسد ظاهر احتمالی Xbox Series X و پورت‌های آن را نشان دهد.

پس از رونمایی مایکروسافت از کنسول نسل بعدی خود در مراسم The Game Awards 2019 حدس‌های مختلفی درباره‌ی برخی مشخصات ظاهری همچون نوع پورت‌ها، تعداد و مکان‌شان ارائه شد. حتی در نمایشگاه CES 2020 تصاویری از پشت کنسول و جای پورت‌ها منتشر شد که مایکروسافت صحت آن‌ها را رد کرد. حال امروز تصاویری در فروم NeoGaf توسط کاربری با لقب CurryPanda منتشر شده است که اگر چه تصاویر رسمی به حساب نمی‌آید، اما به نظر می‌رسد که مستقیم از یک دستگاه Xbox Series X گرفته شده باشد.

تصویر جلوی کنسول که جای بحث ندارد و دقیقا همان چیزی‌ست که در نمایش‌های رسمی دیدیم، اما تصویر پشت کنسول به ما موارد جدیدی ارائه می‌دهد. ظاهرا دستگاهی که از آن عکس گرفته شده، نسخه‌ی اولیه یا کیت مخصوص سازندگان است؛ چرا که هم برچسب روی بدنه این موضوع را اطلاع می‌دهد، هم یک پورت عجیب و نامعمول در بین پورت‌های دیگر دیده می‌شود که احتمالا مخصوص سازندگان است.

پورت‌های دیگر موجود در پشت بدنه شامل پورت پاور، پورت HDMI، دو پورت USB، یک پورت اترنت و یک پورت صدا می‌شود. چیزی که در این تصاویر می‌بینیم کاملا استاندارد به نظر می‌رسند و ظاهر احتمالی نسخه‌ی نهایی Xbox Series X هم به همین شکل باشد.

کنسول Xbox Series X در تعطیلات پایان سال ۲۰۲۰ میلادی عرضه خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا