#مهسا_امینی

دنباله‌ی فیلم The Last Witch Hunter مراحل تولید را پشت سر می‌گذارد

وین دیزل به طور غیرمنتظره‌ای از قسمت دوم می‌گوید

دنباله‌ی فیلم The Last Witch Hunter

با توجه به صحبت‌های وین دیزل بازیگر و تهیه‌کننده‌ی آمریکایی در مصاحبه‌ی اخیر خود، دنباله‌ی فیلم The Last Witch Hunter در حال تولید است.

اگرچه وین دیزل (Vin Diesel) در ابتدای ورودش به عرصه‌ی بازیگری با مشکلات مختلفی مواجه شده بود و نمی‌توانست در نقش‌های اصلی ظاهر شود، اما امروزه یکی از نام‌های شناخته‌شده‌ی هالیوود به حساب می‌آید. او نه تنها «سریع و خشن» را به یکی از مشهورترین و پردرآمدترین فرنچایزهای تاریخ سینما تبدیل کرد، بلکه توانست در آثار مختلفی حاضر شودو موفقیت‌های متعددی برای خود رقم بزند. دیزل همچنین در دنیای سینمایی مارول حضور دارد و به جای شخصیت گروت صحبت می‌کند؛ شخصیتی که قرار است با نسخه‌ی جدید او در قسمت سوم Guardians of the Galaxy ملاقات کنیم.

وین دیزل چندی پیش در فیلم ابرقهرمانی Bloodshot به ایفای نقش اصلی پرداخت که طی روزهای آینده روی پرده‌ی نقره‌ای خواهد رفت. به همین مناسبت، سایت Collider مصاحبه‌ای با دیزل انجام داد. خبرنگار وب‌سایت Collider در بخشی از گفت و گو پرسید وقتی یک پروژه مطابق انتظارات عمل نمی‌کند، چه حسی به او دست می‌دهد؟ او برای مثال به فیلم سینمایی The Last Witch Hunter اشاره کرد:

مسئولان Lionsgate با من تماس گرفتند و گفتند می‌خواهیم برای قسمت بعدی نویسنده استخدام کنیم. این ماجرای خوشحال‌کننده اخیرا رخ داده است.

جالب و خنده‌دار است؛ شما برای مثالی از پروژه‌های ناموفق به The Last Witch Hunter اشاره کردید، در حالی که برای ساخت قسمت دوم ملاقات‌هایی انجام شده و شرکت لاینزگیت در حال کار روی دنباله است.

فیلم سینمایی The Last Witch Hunter درباره‌ی یک شوالیه به نام Kaulder است که به همراه هم‌رزمان خود، جادوگر سیاه را می‌کشد و از شیوع طاعون سیاه جلوگیری می‌کند. جادوگر قبل از این که کشته شود، کالدر را نفرین و او را به داشتن زندگی ابدی مجبور می‌کند. پس از این اتفاق، کالدر تصمیم می‌گیرد عضو سازمان Order of the Axe and Cross شود و باقی عمر خود را با شکار کردن جادوگرها بگذراند. این اثر فانتزی و اکشن بازخوردهای منفی از سوی مخاطبان و منتقدان دریافت کرد. جدا از این، عملکرد تجاری آن هم چندان قابل‌توجه نبود و در مقابل بودجه‌ی ۷۰ الی ۹۰ میلیون دلاری خود، تنها ۱۴۰ میلیون دلار در سراسر جهان فروخت.

این احتمال وجود دارد که عملکرد The Last Witch Hunter در سینمای خانگی و سرویس‌های استریم، ناشر و تهیه‌کننده را راضی کرده باشد. همین موضوع هم باعث شده است تا مدیران لاینزگیت به ساخت قسمت دوم چراغ سبز نشان دهند. در حال حاضر اطلاعات دیگری در دسترس نیست و نمی‌دانیم چه کسی دنباله را خواهد ساخت، به‌خصوص اینکه برک آیزنر (Breck Eisner) کارگردان قسمت اول از سال ۲۰۱۵ میلادی تاکنون حضور چندانی در صنعت سینما نداشته است. او طی سال‌های گذشته روی سریال‌های تلویزیونی The Expanse و The Brave کار کرد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا