کارمند ناتی داگ به حاشیه‌ها پیرامون بازی چندنفره آخرین ما خاتمه داد

پروژه‌ای که کاربران بشدت منتظر هستند

بازی چندنفره آخرین ما

وینیت آگاروال (Vinit Agarwal) یکی از اعضای استودیوی ناتی داگ بوده و اخیراً به حاشیه‌ها پیرامون بازی چندنفره آخرین ما خاتمه داده است.

نسخه اول سری بازی‌های The Last of US یک مد چندنفره با نام Factions داشت. این مد بشدت مورد استقبال کاربران قرار گرفت و آن‌ها امیدوار بودند چنین چیزی را در The Last of Us Part II ببینند. با این حال، استودیوی ناتی داگ بنا به دلایلی ترجیح داد تمام تمرکزش را روی ارائه یک بخش داستانی جذاب و نفسگیر قرار دهد که از قضا موفق هم شد. نتیجه اتخاذ چنین تصمیمی، عدم وجود بخش چندنفره در قسمت دوم بود.

رویداد Summer Game Fest 2022 اواسط سال گذشته میلادی برگزار شد و ناتی داگ در جریان آن اعلام کرد بازی چندنفره آخرین ما در دست توسعه بوده و وعده داد جزئیات بیشتری را سال آینده میلادی به اشتراک می‌گذارد. در پی قطع همکاری با تعدادی از کارمندان، گزارشی به فضای مجازی آمد مبنی بر اینکه پروژه مزبور لغو شده است. در این میان، سکوت استودیوی آمریکایی باعث شد کمتر کسی به صحت گزارش شک کند.

وینیت آگاروال یکی از اعضای ناتی داگ بوده و اخیراً پستی را در شبکه اجتماعی ایکس به بهانه اتمام بازی Mario Bros. Wonder منتشر کرده است. او در بخش نخست کپشن گفت حین تکمیل این بازی حداقل بیش از ۳۰۰ بار کشته شد. آگاروال همچنین تاکید داشت همچنان روی «آن بازی» کار می‌کند. اگرچه اشاره‌ای مستقیم به نام محصول نداشت، بدون شک منظورش بازی چندنفره بوده که کاربران نگران سرنوشتش هستند.

ناتی داگ و بخش سرگرمی‌های تعاملی سونی تا به این لحظه از پروژه مشترک و در حال ساختشان رونمایی نکرده‌اند. تا به این لحظه تنها تاکید شده چنین پروژه‌ای وجود داشته و بعنوان یک بازی تک نفره داستان محور مراحل توسعه را پشت سر می‌گذارد. بد نیست بدانید در گذشته شایعه شده بود بازی جدید آن‌ها یک محصول فانتزی و نقش آفرینی خواهد بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا