فصل دوم سریال The Last of Us شاید دیرتر از انتظارها پخش شود

ادامه اعتصاب‌ها

پخش فصل دوم سریال The Last of Us

با توجه به تداوم اعتصاب نویسندگان در آمریکا، ظاهرا فصل دوم سریال The Last of Us دیرتر از پیش‌بینی‌ها پخش خواهد شد.

چند وقتی است که نویسندگان حوزه سینما در ایالات متحده به خاطر دستمزدهای پایین و غیرمنصفانه اعتصاب کردند. در پی این اتفاق، روند تولید بسیاری از مجموعه‌های تلویزیونی تحت تاثیر قرار گرفته و تا حدودی متوقف نیز شده‌اند که در صورت تداوم این وضعیت، زمان پخش شماری از فیلم‌ها و سریال‎‌ها عقب خواهد افتاد.

در همین راستا، در حالی که قرار بر این بود روند فیلم‌برداری فصل دوم سریال لست آو آس طی ماه‌های آینده آغاز شود، اما با توجه به اعتصاب‌ها و عدم نگارش فیلم‌نامه، تولید این فصل به کلی متوقف شده و کریگ مازین و نیل دراکمن در حال حاضر روی این پروژه فعالیت نمی‌کنند.

حال در تازه‌ترین خبرها، فرانچسکا اورسی، رئیس اچ بی او، به تازگی در گفت‌وگو با رسانه ددلاین خاطرنشان کرده که اعتصاب انجمن نویسندگان آمریکا (WGA) در بسیاری از برنامه‌های این پلتفرم تاثیرگذار بوده و اگر شرایط حال حاضر ادامه پیدا کند، فصل دوم لست آو آس و فصل سوم Euphoria دیرتر از پیش‌بینی‌ها پخش خواهند شد.

اورسی اذعان داشت که فصل دوم سریال The Last of Us برای پخش در سال ۲۰۲۵ میلادی برنامه‌ریزی شده، اما مسئله اصلی این است که اعتصاب‌ها به پایان نرسیده و مشخص نیست که این روند تا چه زمانی ادامه داشته باشد. از این رو، او مدعی است که نمی‌توان زمان پخش فصل دوم سریال را پیش‌بینی کرد.

فصل اول سریال The Last of Us در اوایل زمستان سال قبل در ۹ قسمت از طریق شبکه HBO پخش شد. این لایو اکشن اقتباسی تحسین منتقدها و هواداران را برانگیخت و چه بسا جایزه بهترین سریال سال در مراسم MTV را نیز به خود اختصاص داد. از طرفی، این سریال به عنوان پربیننده‌ترین مجموعه تاریخ پلتفرم HBO Max در اروپا و آمریکای لاتین شناخته می‌شود.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا