آیا بخش بتل رویال بازی The Last of Us Part 2 در حال ساخت است؟

شاید این بخش را در آینده ببینیم

آیا بخش بتل رویال بازی The Last of Us Part 2 در حال ساخت است؟ عرفان بدری ۰ ۲۶ مرداد ۱۴۰۰ اخبار بازی
بخش بتل رویال بازی The Last of Us Part 2

اینطور که به نظر می‌رسد، استودیوی Naughty Dog زمانی در حال کار روی بخش بتل رویال بازی The Last of Us Part 2 بوده و احتمالا این حالت را در بازی چندنفره‌ای که بر اساس این عنوان در حال ساخت است، خواهیم دید.

بیشتر از یک سال از انتشار بازی The Last of Us Part 2 می‌گذرد، اثری که در زمان عرضه‌ی خود با حواشی زیادی همراه بود. عده‌ی زیادی از بازیکن‌ها این عنوان را یک شاهکار بی‌مانند می‌دانستند، در حالی که بخشی از بازیکن‌ها هم به آن اعتراض زیادی داشتند و آن را خیانتی به نسخه‌ی اول می‌دانستند. در هر حال این بازی با ستایش منتقدان همراه بود و موفق شد تا در رویدادهای مهمی از جمله The Game Awards جایزه‌ی بهترین بازی سال را به دست آورد.

یکی از بخش‌های شگفت‌انگیز و پرطرفدار اولین نسخه‌ی The Last of Us، بخش چندنفره‌ی آن با نام Factions بود که در یک ماهه‌ی آخر توسعه‌ی این عنوان ساخته شده بود، اما توانست تجربه‌ی منحصربه‌فرد و دوست‌داشتنی‌ای را به بازیکن‌ها ارائه دهد. طرفداران انتظار داشتند که این بخش در The Last of Us Part 2 نیز حضور داشته باشد و با اینکه از ماه‌ها قبل Naughty Dog بازگشت بخش Factions در این بازی را تائید کرده بود، اما بعد از مدتی برنامه‌ها تغییر کرد و این اثر بدون حالت چندنفره عرضه شد.

حالا یک استخراج‌کننده‌ی اطلاعات (دیتا ماینر) با نام کاربری Speclizer با بررسی فایل‌ها و است‌های بازی The Last of Us Part 2 به مواردی از بخش چندنفره‌ی این عنوان دسترسی پیدا کرده و اطلاعات خود را از طریق یک ویدئو در کانال یوتیوب Speclizer با دیگر بازیکن‌ها به اشتراک گذاشته است.

بخشی از ویدئوی پنج دقیقه‌ای این دیتاماینر درباره‌ی آیتم‌ها و تجهیزات این حالت چندنفره است، اما او در ویدئوی خود به بخش بتل رویال بازی The Last of Us Part 2 نیز اشاره می‌کند. اینطور که به نظر می‌رسد سازندگان قصد داشتند تا با ترکیب نقشه‌های کمپین تکنفره‌ی بازی مانند Adler Plaza و Camallito یک نقشه‌ی بزرگ را برای بخش بتل رویال ایجاد کنند.

البته این اطلاعات چیزی را تائید نمی‌کند و شاید هم نقشه‌ای که Speclizer به آن اشاره می‌کند اصلا ارتباطی به بخش بتل رویال نداشته باشد. طبق آخرین اطلاعاتی که داریم، استودیوی Naughty Dog هم‌اکنون در حال توسعه‌ی یک بازی مستقل چندنفره بر اساس The Last of Us است و شاید این عنوان شامل یک بخش بتل رویال شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا