لیدی لوکی در پوستر سریال Loki با شاخ شکسته خود حاضر شد

این هم از لوکی مؤنث

پوستر سریال Loki

پوستر سریال Loki به تازگی منتشر شده و می‌توانید در آن شخصیت لیدی لوکی را پس از بمب‌گذاری خط زمانی مقدس و ایجاد مولتی‌ورس تماشا کنید!

پس از WandaVision و The Falcon And The Winter Soldier، بالاخره نوبت به شروع سریال Loki رسید تا شاهد ادامه جریانی باشیم که در اواسط Avengers: Endgame دیده بودیم. در آنجا لوکی هنگام برداشتن سنگ فضا (Space Stone) باعث به وجود آمدن یک شاخه زمانی جدید شد و به همین دلیل انجمن TVA او را در اولین قسمت از این سریال دستگیر کرد.

با این وجود در همان ابتدای زمانی که لوکی به TVA برده شد، اهمیت این سازمان و همچنین اینکه تا چه حد روی زندگی افراد تاثیر دارند نیز فاش شد. طبق گفته میس منتس (Ms. Minutes) یا همان ساعت نارنجی رنگی که در گوشه و کنار سازمان TVA دیده می‌شود، افرادی به نام نگه‌داران زمان یا همان Time Keepers پس از جنگ مولتی‌ورس تلاش کردند تا یک خط زمانی واحد را بسازند که در آن دیگر خبری از تایم‌لاین‌های مختلف نبوده و تنها یک جهان و یک خط زمانی وجود دارد که در آن همه چیز دوباره و چندباره تکرار می‌شود.

همچنین دیدیم که سفر در زمانی که گروه اونجرز انجام داده بودند کاملا درست و حساب شده بود، در حالی که برداشته شدن سنگ فضا توسط لوکی هرگز پیش‌بینی نشده بود. به هر حال دادگاه لوکی در این انجمن با حکم بر پاکسازی شدن او از وجود به پایان رسید، اما در آخرین لحظه موبیوس (Mobius) که یکی از ماموران ویژه TVA محسوب می‌شود، او را نجات داد تا در حل کردن یک پرونده فوق‌العاده مهم به آن‌ها کمک کند. پرونده‌ای که کاملا مربوط به یکی دیگر از افرادی است که قصد در بهم زدن خط زمانی مقدس (Sacred Timeline) را دارد.

پوستر سریال Loki

در واقع طی دو قسمت دیده شده، ظاهرا سعی شده تا پس از توضیح مسئله مولتی‌ورس و وجود خط‌های زمانی متفاوت، تمام توجه بینندگان به این موضوع جلب شود که چه کسی در حال بر هم زدن خط زمان است و چرا انجمن بزرگ و قدرتمندی مانند TVA، قادر به دستگیری یا حتی پیدا کردن او نیست!

البته در همان قسمت اول گفته شد که ظاهرا این شخص یکی از مدل‌های مختلف شخصیت لوکی است که در اصطلاح به آن‌ها Variant گفته می‌شود. به همین دلیل هم موبیوس او را نگه داشت تا با فهمیدن و مطالعه شخصیت او از حرکت‌های لوکی دیگری که قصد جدا کردن خط زمانی اصلی را دارد، مطلع شده و او را به دام اندازد. این در حالی است که لوکی جدید، از تمامی نقشه‌های TVA و اینکه چطور باید آن‌ها را شکست دهد آگاه است.

پوستر سریال Loki که در بالا می‌بینید، در واقع همان شخصیت لیدی لوکی را نشان می‌دهد که در پایان قسمت دوم بالاخره از چهره او رونمایی شد. او در این قسمت خط زمانی مقدس را بمب‌گذاری کرد و باعث شد تا چندین و چند شاخه زمانی متفاوت به وجود آید که همگی باعث تشکیل شدن یک مولتی‌ورس بزرگ خواهند شد. همچنین در پایان کار لوکی اصلی نیز همراه با او وارد یک پورتال زمانی شد تا از دست ماموران TVA فرار کرده باشد.

لیدی لوکی یا سیلوی؟

تنها دلیلی که این شخصیت با نام لیدی لوکی شناخته می‌شود، این است که ماموران TVA او را یک گونه دیگر از لوکی شناسایی کرده بودند. اما آیا این کاراکتر با همین نام شناخته می‌شود؟

در پوستر سریال Loki می‌توانید چهره این کاراکتر با بازی سوفیا دی مارتینو (Sophia Di Martino) نشان داده شده و اگر به لباس یا حتی شاخ او دقت کنید، متوجه شباهت‌هایی بین او و لوکی خواهید شد. با این وجود، این احتمال وجود دارد که او هرگز لیدی لوکی نام نداشته و به عنوان سیلوی (Sylvie) در دنیای سینمایی مارول قدم گذاشته باشد.

سیلویدر واقع شخصیتی است که دارای قدرت‌های لوکی بوده اما به عنوان یک جادوگر بزرگ شناخته می‌شود که هنوز به توانایی‌های خود مسلط نیست. حال اینکه لیدی لوکی در واقع همین کاراکتر باشد موردی است که به هیچ وجه بعید نبوده و حتی احتمال آن بیشتر خواهد بود. همچنین یک نکته قابل توجه اینجاست که در تیتراژ پایانی این سریال نام شخصیت سوفیا دی مارتینو با عنوان Sylvie نمایش داده شده است!

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا