#مهسا_امینی

تصاویر جدیدی از لیدی گاگا در فیلم House of Gucci منتشر شد

تماشایی و خیره کننده

تصاویر جدیدی از لیدی گاگا در فیلم House of Gucci منتشر شد آرمین باقری ۰ ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ سینمای جهان
لیدی گاگا در فیلم House of Gucci

به تازگی تصاویر جدیدی از لیدی گاگا در فیلم House of Gucci منتشر شدند که نشان از طراحی فوق‌العاده‌ی لباس‌های این شخصیت در فیلم می‌دهد.

لیدی گاگا در فیلم House of Gucci نقش پاتریزیا رجیانی، همسر سابق مائوریتزیو گوچی و عروس خاندان گوچی را بر عهده دارد. با توجه به این عکس‌ها می‌توان طراحی لباس این فیلم را یکی از مدعیان جایزه‌ی اسکار به حساب آورد. تنوع بالا و طراحی باشکوه این لباس‌ها از لباس عروس عجیب و غریب گرفته تا لباس اسکی یکی از نکات قابل توجه این تصاویر و تریلر فیلم بودند. به نظر می‌رسد که یکی از این تصاویر (آخرین عکس این مطلب) مربوط به حوادث پس از مرگ شوهر رجیانی و حضور او جلوی عکاسان با پالتوی خزدار باشد که نشان از وجود این اتفاق در فیلم دارد.

تریلر و تصاویر منتشر شده از لیدی گاگا در فیلم House of Gucci نشان از دقت بالای سازندگان در طراحی لباس شخصیت‌هایی دارد که به مدت یک قرن لقب بزرگ‌ترین کمپانی مد و فشن دنیا را در اختیار دارند. همچنین جالب است بدانید که فیلم خاندان گوچی همزمان با صد سالگی برند گوچی در ماه نوامبر اکران خواهد شد.

بدون شک لیدی گاگا در دوران اوج خود قرار دارد و او بعد از موفقیت فیلم A Star Is Born که یک جایزه و یک نامزدی دیگر در اسکار را برای این ستاره به همراه داشت، آماده‌ی دستیابی به جوایز بیشتری در سال جاری است. او در فیلم خاندان گوچی با ستارگان زیادی همچون آدام درایور، آل پاچینو، جرد لتو، جرمی آیرونز و سلما هایاک هم‌بازی است.

فیلم House of Gucci یکی از مهم‌ترین فیلم‌های پاییز ۱۴۰۰ است که توسط کارگردان بزرگ انگلیسی ریدلی اسکات کارگردانی شده است. همچنین فیلم‌نامه‌ی این اثر جنایی توسط روبرتو بنتیگنا و با اقتباس از رمانی به همین نام نوشته شده است. فیلم فیلم House of Gucci در تاریخ ۳ آذر ۱۴۰۰ (مصادف با ۲۴ نوامبر ۲۰۲۱) در سینماهای سراسر جهان اکران خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا