بسته‎‌های الحاقی Max Payne 3 و LA Noire در استیم رایگان شدند!

استودیو راکستار مانند همیشه همه را غافلگیر کرد

بسته‎‌های الحاقی Max Payne 3 و LA Noire در استیم رایگان شدند! نیما خدارحمی ۴ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ اخبار بازی
بسته‌های الحاقی LA Noire و Max Payne 3

دیشب شب اتفاقات عجیب در راکستار و استیم بود. استودیو راکستار پس از چندین بار حذف و اضافه کردن بازی‌های خود از شبکه استیم، مانند همیشه حرکتی از پیش تعیین نشده و البته دوست داشتنی برای بازیکنان انجام داد.

شب گذشته شبی عجیب و غریب برای استودیو راکستار بود و به‌طور ناگهانی تمامی عناوین این استودیو از شبکه استیم حذف شده و پس از 30 دقیقه از نو وارد شبکه شدند. پس از بازگشت عناوین همیشگی، بازی Midnight Club 2 که سال 2018 از شبکه استیم حذف شده بود، دوباره به لیست بازی‌ها اضافه شد و متاسفانه پس از یک ساعت دوباره حذف شد.

سری بازی Midnight Club شاید یکی از کم طرفدارترین سری بازی‌های استودیو راکستار باشد، بنابراین پدید آمدن و ناپدید شدن آن، آنچنان به‌چشم نیامد. بخش چشمگیر و مهم‌تر این ماجرا، در بازی‌های Max Payne 3 و LA Noire اتفاق افتاد. تمامی بسته‌های الحاقی این دو بازی که بسیار جذاب و درخور استودیو راکستار هستند رایگان شدند. به‌معنای دیگر اگر شما از پیش این دو بازی را خریداری کرده یا آن‌ها از این پس خریداری کنید، تمام بسته‌های الحاقی منتشر شده آن‌ها را نیز بدون پرداخت هزینه اضافه دریافت خواهید کرد.

بدون شک از حذف شدن دوباره بازی Midnight Club 2 ناراحت هستیم و اگر موفق به دریافت این بازی در زمان کوتاه دیشب نشدید، هنوز فرصت دریافت بسته‌های الحاقی دو بازی بزرگ استودیو راکستار را دارید. ما با دو بازی متفاوت از لحاظ سبکی روبه‌رو هستیم که هر دو اثر بسیار باارزش و قوی بوده که پس از گذشت نزدیک به یک دهه از انتشار آن‌ها، هنوز طرفداران زیاد و پروپا قرصی دارند.

استودیو راکستار همیشه عادت دارد کارهای بزرگ را بدون اطلاع قبلی و طی عملیاتی غافلگیر کننده انجام دهد. رایگان ساختن بسته‌های الحاقی این دو بازی نیز از همین دسته به‌حساب می‌آید. آیا شما موفق به دریافت این بسته‌های الحاقی پر محتوا شدید؟ به‌نظر شما راکستار با رایگان سازی این بسته‌ها می‌تواند جهشی عظیم در فروش این دو بازی ایجاد کند؟ منتظر نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا