1%
  • 0/10

بازی جدید L.A. Noire در راه است

یک دنباله معنوی

بازی جدید L.A. Noire در راه است ۰ ۱۶ تیر ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
بازی جدید L.A. Noire

شواهد امر گویای این موضوع است که استودیو تیم باندی به تنهایی در حال ساخت بازی جدید L.A. Noire است.

سال ۲۰۱۱ میلادی بود که استودیوی تیم باندی با همکاری استودیو راکستار گیمز یک اثر جدید تحت عنوان L.A. Noire را روانه بازار کرد؛ اثری که علی‌رغم یک سری انتقادها، به لطف تجربه منحصر به فرد در میان گیمرها محبوب شد و شماری از طرفدارها چند سالی است که منتظر معرفی بازی جدید این فرنچایز هستند.

در حالی که تا پیش از امروز خبری از این مجموعه نبود و گویا به کلی به فراموشی سپرده، اما خبر خوب این است که طبق گزارش اخیر، به نظر می‌رسد که استودیو تیم باندی در سکوت خبری مشغول توسعه دنباله معنوی بازی است. به بیان دقیق‌تر، ساعاتی قبل یک هنرمند استرالیایی که در پست اینستاگرامی خود از توسعه بازی جدید L.A Noire خبر داده است.

بر اساس اظهارات این هنرمند، به نظر می‌رسد استودیوی تیم باندی در سکوت خبری روی ساخت دنباله معنوی این بازی با نام رمزی Swoden House مشغول به کار بوده که سبک روان‌شناختی داشته و داستان آن در دهه ۱۹۴۰ میلادی جریان دارد. ناگفته نماند که نام رمزی بازی برگرفته از مناطق مهم بازی اصلی است.

اگر این بازی را تجربه کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید که یکی از مشهورترین پرونده‌های بازی، پرونده قتل Black-Dahlia بود. مظنون اصلی این پرونده در منطقه Swoden House زندگی می‌کرد و به همین خاطر، بسیاری از گیمرها گمان می‌کنند بازی جدید مربوط به این پرونده باشد. البته، شاید این پروژه ارتباط مستقیمی با بازی مزبور نداشته و صرفا از فرمول اصلی آن استفاده می‌کند.

دقت داشته باشید که حق امتیاز بازی L.A Noire در اختیار شرکت راکستار گیمز بوده و به همین خاطر، استودیوی تیم باندی به تنهایی نمی‌تواند دنباله مستقیم این بازی را توسعه دهد. با این حال، ساخت یک دنباله معنوی از بازی نیازمند مجوز از راکستار گیمز نیست و به همین خاطر، شاید ادعای این هنرمند استرالیایی صحت داشته باشد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments