1%
  • 0/10

چگونه تای لانگ در Kung Fu Panda 4 از مرگ بازگشته است؟

آیا او واقعا مرده بود؟

چگونه تای لانگ در Kung Fu Panda 4 از مرگ بازگشته است؟ ۲ ۱۹ اسفند ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
تای لانگ در Kung Fu Panda 4

بازگشت شخصیت تای لانگ در Kung Fu Panda 4 بسیاری را به این سوال وا داشته که این شخصیت سال‌ها پس از آن که به نظر می‌رسید مرده اکنون چگونه بازگشته است.

چهارمین قسمت از مجموعه انیمیشنی Kung Fu Panda باری دیگر شخصیت پو را که توسط جک بلک (Jack Black) ایفای نقش می‌شود بازگردانده است. این انیمیشن که مدتی است بر پرده سینماها اکران شده، بسیاری از شخصیت‌های جانبی کلیدی این مجموعه را از شیفو که استاد پو محسوب می‌شود به همراه شخصیت‌های جدید شامل می‌شود. شخصیت منفی اصلی Kung Fu Panda 4 تهدیدی است که از آن به عنوان کملیون (The Chameleon) یاد می‌شود که بخشی از نقشه او شامل برگرداندن شخصیت‌های منفی قبلی این مجموعه می‌شود.

اولین تریلری که برای فیلم انیمیشنی Kung Fu Panda 4 منتشر شد حضور و بازگشت شخصیت تای لانگ (Tai Lung) را در آن مورد تایید قرار می‌داد. استاد کونگ فوی قدرتمندی که شخصیت منفی اصلی قسمت اول این مجموعه که در سال 2008 منتشر شد محسوب می‌شد و شخصیت پو را حسابی به چالش می‌کشید. با این حال در نقطه اوج فیلم اول، شاهد مبارزه شخصیت پو با شخصیت تای لانگ بودیم که در نهایت به مرگ تای لانگ منتهی می‌شد. همین موضوع سبب شده تا برای بسیاری این سوال پیش بیاید بازگشت تای لانگ در Kung Fu Panda 4 از مرگ چگونه امکان پذیر بوده و نقش او در این فیلم به چه شکل خواهد بود.

در این فیلم، بازگشت شخصیت تای لانگ (Tai Lung) از سرزمین ارواح (Spirit Realm) بخشی از نقشه شخصیت کملیون است. کملیون ابتدا حضور تای لانگ را جعل کرده تا روستائیان را بترساند و کاری کند پو خود را نشان دهد.هنگامی که کملیون، Staff of Wisdom را از پو می‌دزدد، قدرتی به دست می‌آورد که به واسطه آن می‌تواند دروازه‌ای به سوی سرزمین ارواح باز کند. در اختیار داشتن قدرت Staff of Wisdom سبب می‌شود کملیون بتواند هر شخصی که می‌خواهد از سرزمین ارواح بازگرداند. امری که ارتباط آن در فیلم Kung Fu Panda 3 نیز مورد تایید قرار گرفته بود. در همین راستا تای لانگ اولین شخصیتی است که از سرزمین ارواح بازگردانده می‌شود.

با این حال این موضوع و بازگشت تای لانگ پیامدهایی به دنبال خواهد داشت. اگرچه اولین قسمت Kung Fu Panda، سرنوشت تای لانگ را به صورت واضح، مشخص نکرد اما قسمت‌های بعدی از حضور این شخصیت در سرزمین ارواح حکایت داشتند. در فیلم سوم به این موضوع اشاره شد فن انگشتی ووکسی (Wuxi) افراد را به سرزمین ارواح می‌فرستد. فنی که پو به کمک آن توانسته بود تای لانگ را شکست دهد. به همین دلیل در حقیقت تای لانگ در Kung Fu Panda 4 از مرگ بازنگشته است بلکه از سرزمین ارواح بازگشته که این امر نیز به صورت موقت و بخشی از نقشه شخصیت کملیون به شمار می‌رود که حوادث آن در فیلم بازگو می‌شوند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments