برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

بازی جدید Kung Fu Panda در حال ساخت قرار دارد

سازنده و ناشر آن مشخص نیست

بازی جدید Kung Fu Panda در حال ساخت قرار دارد ۰ ۰۶ خرداد ۱۴۰۳ کپی لینک
بازی جدید Kung Fu Panda

به نظر می‌رسد بازی جدید Kung Fu Panda به دنبال انتشار نسخه پنجم مجموعه سینمایی آن در دست ساخت و تولید قرار دارد.

این عنوان جدید قرار است Kung Fu Panda: The Warrior’s Gauntlet نام داشته باشد و سازنده و ناشر آن نیز مشخص نیست. در حال حاضر هیچ گونه جزئیاتی در خصوص این عنوان از جمله پلتفرم‌های مقصد آن ارائه نشده است. با این حال بازی‌های ویدئویی که پیش از این براساس دارایی‌های شرکت دریم ورکس (Dreamworks) ساخته شده‌اند، همگی روی کنسول‌های نسل حاضر و هم‌چنین پلتفرم‌های نسل قبلی عرضه شده‌اند.

این اولین باری نیست که یک اقتباس از مجموعه پاندای کونگ‌فو کار در دنیای بازی‌های ویدئویی صورت می‌گیرد و سه‌گانه اصلی این مجموعه نیز دارای چندین نسخه متعدد روی پلتفرم‌های مختلف بودند که از جمله آن می‌توان به بازی فایتینگ Kung Fu Panda: Showdown of Legendary Legends در سال 2015 اشاره کرد. شخصیت اصلی این مجموعه یعنی پو به همراه دیگر شخصیت‌های آن در بازی‌های دیگری به صورت همکاری‌های مختلف حضور داشته‌اند. بازی Minecraft، بازی Brawlhalla و بازی موبایلی Castle Clash از جمله مثال‌هایی برای این موضوع به شمار می‌روند.

اکنون احتمال در دست ساخت بودن عنوان جدید Kung Fu Panda براساس نشان تجاری ثبت شده که در وبسایت پایگاه داده جهانی (Global Brand Database) یافته شده، مطرح شده است. به همین دلیل به نظر می‌رسد شرکت دریم ورکس قصد دارد یک بازی دیگر از این مجموعه را در دست ساخت قرار دهد که عنوان آن Kung Fu Panda:The Warrior’s Gauntlet خواهد بود. این ثبت تجاری که در ناحیه اتحادیه اروپایی به ثبت رسیده هیچ گونه جزئیات دیگری ارائه نکرده است.

در این نشان تجاری به تمامی پلتفرم‌ها از جمله گوشی‌های موبایل و کنسول‌ها به صورت کلی اشاره شده و به همین دلیل اکنون مشخص نیست که پلتفرم‌های مقصد بازی چه مواردی خواهند بود. همان‌طور که گفته شد عناوین قبلی کمپانی دریم ورکس همگی به صورت مالتی پلتفرم عرضه شده بودند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments