اطلاعاتی از داستان پاندا کونگ فو کار 4 منتشر شد

چالشی سخت در انتظار جنگجوی اژدها!

اطلاعاتی از داستان پاندا کونگ فو کار 4 منتشر شد عرفان بدری ۰ ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ سینمای جهان
داستان پاندا کونگ فو کار 4

جک بلک (Jack Black)، صداپیشه شخصیت پو (Po) در مجموعه انیمیشنی Kung Fu Panda به تازگی اطلاعاتی را از داستان پاندا کونگ فو کار 4 به اشتراک گذاشته است.

ساخت انیمیشن مورد انتظار Kung Fu Panda 4 در ماه آگوست سال میلادی گذشته به صورت رسمی تائید شد. این اثر مورد انتظار که برای اکران در تاریخ ۸ مارس ۲۰۲۴ (۱۸ اسفند ۱۴۰۲) برنامه‌ریزی شده است، باری دیگر ماجراهای پو با صداپیشگی جک بلک را دنبال خواهد کرد که در پایان انیمیشن پاندا کونگ فو کار 3 به مقام استاد بزرگ دره صلح رسید.

اکنون طبق گزارش رسانه The Wrap، جک بلک در جریان ارائه کمپانی یونیورسال (Universal) در رویداد سینماکان (CinemaCon) اطلاعاتی را از داستان پاندا کونگ فو کار 4 به اشتراک گذاشته است. طبق گفته او در این انیمیشن پو به دنبال یک جنگجوی اژدهای جدید می‌گردد تا به عنوان جایگزینی برای خود، او را آموزش دهد. هنرجوی پو یک روباه با نام ژن (Zhen) است که البته از این که توسط پو در حال آموزش است، چندان هیجان‌زده زده نیست.

در ادامه نیز پو و ژن با یک شخصیت شرور جدید با نام آفتاب‌پرست (The Chameleon) روبرو خواهند شد که این قابلیت را دارد که هر سه دشمن پو در قسمت‌های قبلی یعنی تای‌لانگ (Tai Lung)، شن (Shen) و کای (Kai) را بازگرداند. سپس پو و ژن دره صلح را ترک کرده و برای اولین برای پیدا کردن راهی برای شکست دادن آفتاب‌پرست به شهر سفر می‌کنند.

مجموعه محبوب پاندا کونگ فو کار در سال‌های اخیر به شکل‌های مختلفی تلاش کرده تا خود را احیا کند و به روزهای اوج گذشته بازگردد. مدتی پیش شبکه نتفلیکس (Netflix) سریال Kung Fu Panda: The Dragon Knight را پخش کرد که در آن جک بلک باری دیگر صداپیشگی پو را انجام داد.

اضافه شدن شخصیت ژن به عنوان شاگرد پو قرار است تاثیر مهمی در داستان داشته باشد و قطعا قرار است جنبه‌های جدیدی از شخصیت پو را برای ما نمایان سازد. او قرار است مانند استاد شیفو (Master Shifu) در قسمت اول باشد و احتمالا، رابطه او با ژن در ابتدا چندان با یکدیگر خوب نیست، اما در ادامه مهربانی و صداقت پو، ژن را تبدیل به جنگجوی اژدهای جدید خواهد کرد.

علاوه بر این، قطعا بازگشت سه دشمن قدیمی پو در این قسمت خبر خوبی برای طرفداران قدیمی خواهد بود، زیرا می‌توانند برای یک بار دیگر با این شخصیت‌های جذاب دیدار کنند. انیمیشن Kung Fu Panda 4 در تاریخ ۸ مارس ۲۰۲۴ (۱۸ اسفند ۱۴۰۲) در سالن‌های سینمای سراسر جهان اکران خواهد شد.

4.7 3 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا